Zginął na byłym lotnisku

W okolicach Konarzyn na nieczynnym lotnisku w wypadku zginął 22 - letni pasażer, mieszkaniec gminy Przechlewo. Jego kolega, który prowadził audi, trafił do szpitala.

Byłe wojskowe lotnisko zapasowe.   |  fot. wikimapia.org

Chojniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w nocy na nieczynnym lotnisku w okolicach Konarzyn. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer osobowego audi, natomiast kierowca z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23 - letni kierowca audi jadąc pasem startowym najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, a następnie wielokrotnie dachował. Na miejscu zginął pasażer - 22 - letni mieszkaniec gminy Przechlewo. 23 - latek z gminy Przechlewo, który kierował samochodem, doznał ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań.

KPP, olo

 1. 22 kwietnia 2013  16:41   Barany!!   anonim

  Głupota ludzka nie zna granic!!!! Co za barany-bez mózgu!!!

  0
  0
 2. 22 kwietnia 2013  14:23   Tego głupola   S.B.

  który doprowadził do śmierci swojego kolegi można teraz nominować do "Nagrody Darwina", swoją drogą dobrze, że zrobił to na nieczynnym lotnisku a nie na jakiejś szosie!

  0
  0
 3. 22 kwietnia 2013  14:03   W nocy tam jest ciemno jak w ...   700

  W nocy tam jest ciemno jak w Mordorze. Na drodze czesto leza jakies głazy itp. Nie ma szans tego zauwazyć. Kiedys ze znajomymi sami byśmy tam wpadli na cos wielkiego co lezalo na pasie, ale udalo sie to ominac w ostatniej chwili. Ktos kto tam jezdzi z duza predkoscia w nocy nie ma wyobraźni i po krótce jest kretynem.

  0
  0
 4. 22 kwietnia 2013  11:43   hmm   BOB

  z tego co wiem to jest teren prywatny,wiec wtargneli na kogos posesje,wydaje mi sie ze wlasciciel powinien zadbac o zabezbieczenie wjazdow np brama itp co nie zmienia faktu ze kierowca zawinil,a tak na marginesie to nie pierwsza sytuacja na tym pasie startowym kyory jest miejscem dla lokalnych do nielegalnego sprawdzania i torturowania swoich pojazdow...

  0
  0