Wielkie dziecięce świętowanie

Kulminacyjnym punktem obchodów „Wielkiego Dnia Dziecka” jest dzisiejsze świętowanie na rynku. Po raz kolejny centralny punkt miasta stał się areną zabawy dla najmłodszych i tych nieco starszych dzieci.

Przez cały dzień chojnicki rynek jest pełny atrakcji dla najmłodszych i tak będzie do wieczora.   |  fot. (m.n.)

Od godz. 9:00, kiedy burmistrz przekazał symboliczny klucz miasta najmłodszym rozpoczęły się pokazy sceniczne, gry i inne niespodzianki, które czekają na uczestników dzisiejszego (1.06.) festynu.

Podczas imprezy nie zabrakło przeglądu dziecięcych talentów. Podopieczni chojnickich szkół i przedszkoli śpiewają, recytują i tańczą. Jak zapewniają organizatorzy - festyn obfitować będzie w konkursy z nagrodami ufundowanymi przez licznych sponsorów. Sporym wzięciem cieszą się gry, w tym plenerowe i inne.

Każdy malec mógł spróbować puszczania mydlanych baniek, zyskać makijaż twarzy, pobawić się klockami lego, samochodzikami. Nic dziwnego, że najmłodsze pokolenie chojniczan nie będzie chciało opuścić rynku.

(m.n.)

  1. 2 czerwca 2017  07:49   Wielki szajs nie dzień dziecka   Ojciec

    Witam jeżeli robicie dzień dziecka w miejscu publicznym to róbcie go z głową. Ja jako ojciec myślałem że wyjdę z siebie nie dość że wszystko robione pod ciut starsze dzieciaczki dla maluchów takich 1 - 3 latka nic mało tego poprosiłem o balona dla córki Pani z Reslera nie mogła dać ponieważ dostała taki prykas od Pani wyżej postawionej w firmie balony miały iść do przystrojenia. Oczywiście ta Pani nie miała winy wiadomo jest zwykłym pracownikiem więc z pytaniem skierowałem się do Pani wyżej postawionej która nie raczyła nawet się odwrócić i odpowiedzieć a takich ludzi nie lubię najbardziej . Córka widząc że Panie odchodzą z balonami popłakała się i taki dzień dziecka Resler zgotował mojej małej córce...

    5
    6