Bardzo trudne warunki na drogach

Dzisiaj rano na trasie Chojnice – Bytów doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierująca volkswagenem 34-latka na zaśnieżonej drodze straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła bokiem w jadące z naprzeciwka daewoo.

Na drogach powiatu chojnickiego panują bardzo trudne warunki. Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę.   |  fot. nadesłane

Dzisiaj około godziny 7.40 na trasie Chojnice – Bytów, w okolicach Kopernicy, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 34 - letnia mieszkanka gminy Konarzyny kierująca volkswagenem na zaśnieżonej jezdni straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła bokiem w jadące z naprzeciwka w kierunku Chojnic daewoo.

Kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że na szczęście doznali tylko ogólnych potłuczeń. Policjanci przez ponad godzinę zabezpieczali miejsce zdarzenia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa innym użytkownikom ruchu drogowego mundurowi kierowali także ruchem, który odbywał się wahadłowo.

34 - latka za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana 250 - złotowym mandatem karnym i dostała 6 punktów karnych.

KPP

1

 1. 19 marca 2013  20:37   WIDAC   hadzio

  na zdjeciach jak odsniezona i posypana jest ta droga!

  0
  0
 2. 19 marca 2013  16:07   poszła na całość   kierowca

  Ach te nasze szybkie kobiety...

  0
  0
 3. 19 marca 2013  13:14   glupota (2)   john

  To tylko potrafja policjanci mandat , to ta Pani jak by pchala samochod to by tez dostala mandat za niedostosowanie predkosci do warunkow pogodowych

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 19 marca 2013  19:43   sprawdź jak się pisze" ...   anonim

   sprawdź jak się pisze" potrafią" Panie john !!!

   0
   0
  • 19 marca 2013  14:45   Do john   Driver

   Głupotą jest to co piszesz. Skoro są fatalne warunki na drodze to zapierniczasz na złamanie karku? Jeśli droga jest nieodśnieżona, a w Polsce jest normą że drogowców zaskakuje zima to trzeba zwolnić! Proste?! A jeśli kierowca tego nie rozumie niech odda prawo jazdy i więcej nie będzie stwarzał zagrożenia!

   0
   0