Zobacz bramki. Niestety, tylko dla Cleareksu

- Podczas meczu z Gwiazdą Ruda Śląska musimy przeprosić za porażkę 10:0 naszych kibiców – powiedział po meczu Ekstraklasy futsalu Jacek Burglin, który od 10 min. stanął między słupki Czerwonych Diabłów.

Oby zawodnicy Red Devils zdołali się podnieć po chorzowskim "bombardowaniu".   |  fot. (olo)

Przypomnijmy drużyna Red Devils przegrała w Chorzowie z Cleareksem aż 10:0, a jedną z przyczyn wysokiej porażki była czerwona kartka dla bramkarza Diabłów Łukasza Błaszczyka, który ewidentnie faulował zawodnika gospodarzy w dogodnej sytuacji bramkowej.

- Przyczyną wysokiej porażki na pewno było ryzyko, które podjęliśmy pod początku drugiej połowy i graliśmy z wycofanym bramkarzem – mówi portalowi futsaltv.pl Jacek Burglin, kapitan Red Devils. -  Przez pierwsze minuty byliśmy lepsi od Cleareksu i ten mecz mógł się różnie ułożyć. Jednak przez drugą część pierwszej połowy i w drugiej połowie byliśmy słabsi.

Z powtórki tego meczu można zauważyć, że gospodarze w drugiej połowie strzelili tylko trzy gole do „pustej” bramki, a trzy, gdy drużyna Red Devils grała w „normalnym” ustawieniu z bramkarzem. Zresztą Burglin również miał okazję „wylecieć” z boiska przy stanie 6:0, za obronienie piłki za polem karnym.

A jak wpadały bramki podczas tego meczu? Można obejrzeć na stronie futasltv.pl (zobacz)

1. 6 listopada 2012  07:44   Dlaczego (1)   gość

Dlaczego mecz jest w piątek a na karnecie jest niedziela tak sięnierobi panie prezesie

3. 5 listopada 2012  18:05   Jedną z przyczyn?   znawca

Z dość pokrętnego artykułu wynika, że przez to iż Błaszczyk zeszedł z boiska drużyna red devils przegrała mecz. Kurcze zazdroszcze bramkarzowi. Bo z tego wynika, że w naszej drużynie On stanowi nie 50% (jak to czesto się mówi o bramkarzach w futsalu) tylko bynajmniej 90% siły naszej drużyny. Gość musi być naprawdę dobry.

0
    0
  4. 5 listopada 2012  16:30   Burglin bardzo słaby! Z ...   anonim

Burglin bardzo słaby! Z taktyki dla zespołu pała. To tyle.

0
    0
  5. 5 listopada 2012  14:51   skutecznosc   mis

nie czepjajmy sie juz bramkarzy po tej poraze zawalili oby dwaj ale zobaczie ze druzyna grajac wieksza czesc drugiej polowy z lotnym nie potrawi strzelic nawet jednej bramki to jest chyba cos nie tak tutaj szukajmy winowajow a nie zawsze tylko na bramkarzy zganiac. bramkarz meczu nie wygra