Złotnik poleca!

Pracownia Złotnicza w oferuje bogaty wybór wyrobów jubilerskich oraz profesjonalne usługi złotnicze. Szczególnie polecam obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Realizuje także Państwa indywidualne zamówienia.

Usługi złotnicze na najwyższym poziomie, a także: pierścionki zaręczynowe, obrączki i nie tylko.

Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie napraw biżuterii z metali szlachetnych, którą dla dla moich klientów wykonuję już od 18 lat z wielką dokładnością oraz precyzją, natomiast od niedawna prowadzę własną działalność.

Zawsze każdą naprawę konsultuję z klientem w celu uzyskania akceptacji kwoty za daną naprawę. Usługi wykonuję w bardzo szybkim terminie a ceny są przystępne, nie narażam klientów na dodatkowe koszty. Natomiast jeśli macie Państwo bardzo poniszczoną biżuterię której po prostu nie opłaca się naprawić, u mnie można wymienić ją za na nową z dopłatą za robociznę.

Uwaga! Wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne 48 wzorów obrączek złotych. Jeśli chodzi o ceny i informację podaną na bilbordzie, to mówi ona sama za siebie. Cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 .Jeśli posiadacie własne złoto to cena ...?. Zapraszam do sklepu na ul. Angowicka 4a ( Rynek)