Złodzieje zatrzymani ...

Chojniccy kryminalni w bezpośrednim pościgu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 25 do 36 lat, którzy włamali się do budynku na Osiedlu Budowlanych w Chojnicach. Sprawcy skradli elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego warte około 2 tys. zł.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.   |  fot. arch. red.

Jeden z zatrzymanych już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. W miniony piątek dyżurny chojnickiej komendy odebrał zgłoszenie o tym, że trzech mężczyzn wybiło okno w budynku na Osiedlu Budowlanych w Chojnicach i weszło do środka. Czynności w tej sprawie podjęli policjanci z wydziału kryminalnego.

Niedaleko miejsca zdarzenia, przy lokalu gastronomicznym, funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamania. Mieszkańcy Chojnic w wieku 25, 33 i 36 lat mieli przy sobie przedmioty pochodzące z kradzieży. Ich łupem padły elementy wyposażenia zakładu gastronomicznego warte 2 tys. złotych, m. in. sitko, części maszynek do mielenia mięsa, garnki, pokrywki i wanna. Mężczyźni mieli w planach sprzedać wszystko w punkcie skupu złomu.

W chwili zatrzymania chojniczanie byli pijani. Badanie wykazało od promila do ponad 2,50 promili alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty włamania. Okazało się, że 33 - latek już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Teraz odpowie za działanie w warunkach recydywy.

KPP

 1. 28 marca 2013  06:04   To nie artykuł a gośc ...   anonim

  To nie artykuł a gośc postąpił jak w brukowcu

  0
  0
 2. 28 marca 2013  02:26   Artykuł w stylu gazety ... (1)   kot

  Artykuł w stylu gazety "Fakt". Ukradli wanne i garnek. Chociaz od strony humorystycznej brzmi nieżle.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 3. 25 marca 2013  18:03   anonim.   kryminalny ormowiec.

  I czym tu się chwalić totalne bzdury ukradł garnki i wielcy kryminalni wielki włamanie ,a koszt pewnie nie przekracza 300 zł.To niech ci kryminalni sprzedadzą to za 2000 tys.To przez cały rok ten jeden wybryk totalna żenada.

  0
  0