Zderzenie dwóch pojazdów

W środę, 4 marca w rejonie Chojnic doszło do zderzenia dwóch pojazdów na tzw. starej berlince, w pobliżu miejscowości Pawłowo oraz wjazdu na obwodnicę Chojnic.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś w godzinach przedpołudniowych.   |  fot. KPPSP Chojnice

Według wstępnych informacji przekazanych przez straż pożarną, w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Bezpośrednio po wypadku droga w miejscu zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna. Służby ratunkowe, w tym chojnicka straż pożarna, pracowały na miejscu nad usuwaniem skutków kolizji.

Aktualizacja: Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 20-letni kierowca peugeota, mieszkaniec gminy Chojnice, wykonując manewr wyprzedzania w rejonie skrzyżowania, uderzył w dacię, której kierujący w tym czasie wykonywał manewr skrętu w lewo. Dacią kierował 49-letni mieszkaniec Chojnic.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalszą diagnostykę. Na miejscu policjanci wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, a także zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota.

Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

KPP. (red.) fot.KPPSP Chojnice