Zbieramy fanty dla Liwii!

11-Liwia choruje na młodzieńcze idopatyczne zapalenie stawów. Dziewczynka wymaga leczenia i intensywnej rehabilitacji, na które potrzebne są ogromne środki pieniężne. Każdy może wspomóc młodą chojniczankę, przeznaczając fanty na licytacje.

Na rzecz młodej chojniczanki organizowane są imprezy charytatywne i zbiórki. Możesz pomóc i ty!

Zbiórkę potrzebnych rzeczy organizuje m.in. Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Młodzieżowej 35 w Chojnicach.  Liwia Kolińska ma dopiero 11 lat, a w swoim życiu doświadczyła już wiele cierpienia. Dziewczynka choruje na wiele schorzeń - młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, mikrocytarność żelazooporną, wiotkość stawów, nawracające zapalenie błony naczyniowej oka i inne. 

Choroba powoduje ból i ogromne problemy z poruszaniem się. Roczny koszt rehabilitacji Liwii wynosi ponad 46 tys. zł. Do tego dochodzą również leki, badania i liczne wyjazdy do specjalistycznych klinik w Gdańsku, Bydgoszczy i Szczecinie. Ogromne koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziców dziewczynki. Dlatego na rzecz młodej chojniczanki organizowane są imprezy charytatywne i zbiórki.

Ostatnio w pomoc dla Liwii włączyła się również Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach, która zbiera nakrętki oraz fanty na licytacje. Potrzebne są książki, gry, vouchery, kosmetyki, ozdoby, makramy i inne.  Chcesz pomóc? Przynieś fanty do biblioteki! Podarowane rzeczy trafią na facebook'ową stronę z licytacjami: Życie bez bólu - licytacje na rehabilitację. Informacje o stanie zdrowia Liwii znajdziesz również na fanpage'u: Liwia walczy o sprawność . Ponadto swoja cegiełkę można dołożyć za pośrednictwem strony Się Pomaga: siępomaga.pl/liwia-kolinska

Pracownicy Biblioteki Publicznej Przy ul . Młodzieżowej 35. Rodzice Liwii