Zabawa karnawałowa w stylu lat 70 tych

Karnawał to doskonały czas na zabawę, dlatego w Ogorzelinach nie mogło zabraknąć wspaniałej zabawy w stylu lat 70 tych. Niesamowite doświadczenie, wydarzenie które okazało się trafionym pomysłem zwłaszcza w okresie karnawału: powrót do dawnych lat!

Goście raczyli się smakowitymi daniami z okresu PRL-u i bawili się przy muzyce lat 70 tych.   |  fot. GOK Chojnice

Zabawa taneczna zorganizowana została we współpracy Sołtysa Jarosława Erbetowskiego i Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć dekoracji z okresu PRL-u. Wykonana została też wystawa dawnych sprzętów domowych oraz fotografii z lat 70 tych. Goście mogli cieszyć też ucho dźwiękiem muzyki płynącej z magnetofonu szpulowego! Było to ogromnym zaskoczeniem.

Na ścianach wisiały plakaty z hasłami dawnych lat. Pamiątkowe zdjęcia można było wykonać w pokoju, który był umeblowany na wzór lat 70 tych. Dziękujemy osobom, które pożyczyły nam na ten czas wspaniałe stare, ale pełne wspomnień meble, obrazy, lampy, płyty, a nawet zabawki. Uczestnicy bawili się w świetnie dopasowanych strojach! Były peruki i kolorowe, kwieciste suknie, bluzki czy spodnie dzwony!

Do tego wszystkiego trzeba podkreślić odpowiednie obuwie niektórych par, które było podziwiane przez bawiących się. Podczas zabawy zebrane jurry trzyosobowe dokonało wyboru trzech najefektowniejszych strojów przybyłych par, ze względu na bardzo trudny wybór wyróżniono także czwartą parę. Każdy z wygranych otrzymał nagrodę, którą był kosz malinowych produktów, prosto ze spiżarni domowej!

Niesamowite wydarzenie, które pozostanie w pamięci na długo!

GOK