Z nożami i siekierą na policjantów

Wczoraj na terenie gminy Czersk policjanci podjęli interwencję w związku z awanturą domową. Jej sprawca został zatrzymany i przewieziony do komendy w Chojnicach. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty dotyczące napaści na funkcjonariuszy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury przeprowadzą dalsze czynności w kierunku czynnej napaści na funkcjonariuszy.   |  fot. arch.red.

We wtorek (20.09.) wieczorem policjanci zostali wezwani na interwencję do miejscowości Malachin, gdzie mężczyzna wszczął awanturę rodzinną. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 42 - latek groził swoim bliskim. Wcześniej powybijał szyby w domu i uruchomił piłę motorową, którą próbował ciąć przedmioty. Gdy policjanci podjęli interwencję mężczyzna wyszedł do nich z nożami w rękach. Uzbrojony był również w siekierę, którą włożył za pas. Groził, że wszystkich pozabija. Mundurowi użyli wobec niego środków przymusu bezpośredniego, obezwładnili i zatrzymali. Teraz trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

KPP

 1. 21 września 2011  14:14   i tak nic z tego nie będzie (1)   bart

  i co z tego że otrzyma zarzuty za napaść i że nachlany był... jak sprawa będzie się pewnie toczyć pół roku albo i dłużej i sobie będzie robił co chciał.... pfff

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 22 września 2011  20:38   mogł mieć nawet ...   gr4

   mogł mieć nawet pomorczność jasną.. stan upojenia nie jest elementem łagodzącym.

   0
   0
 2. 21 września 2011  13:55   mogli mu przestrzelić ... (2)   kajtek

  mogli mu przestrzelić kolana, byłaby przestroga dla innych bandytów

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 21 września 2011  20:57   mysle ze..   kuba

   myślę że policjanci jacy pracują to w kolana by chybili ale nie wtrącam się w to

   0
   0
  • 21 września 2011  14:11   uważaj, bo rykoszet mógłby ...   anonim

   uważaj, bo rykoszet mógłby ciebie trafić

   0
   0