XX Finał – ruszamy!

Już po godz. 8 na ulicach Chojnic spotkacie 115 wolontariuszy czekających na hojnych darczyńców. W samo południe ożyje scena na Starym Rynku. Ruszymy z wielkim hukiem, bo salwę na początek odda chojnickie bractwo rycerskie herbu Tur.

Pieniądze na rzecz WOŚP zbierać będzie 115 młodych osób.   |  fot. arch.red.

Zaraz po nich (godz. 12.10.) zagra poznański zespół Living of Venus. Chojniccy rycerze i nadobne damy powrócą w średniowiecznym tańcu o godz. 13. Kolejną godzinę od 14 do 15 oddajemy scenę pod władanie DJ Zabera. O godz. 15 pierwsza z większych licytacji – pod młotek pójdzie obraz p. Kleina. Dobrzy przyjaciele Orkiestry i Chojnic od wielu lat, grupa Zdrowa Woda zamelduje się na scenie tuż po godz. 15.

Po dobrej dawce rocka i bluesa – doza humoru od godz. 16 za sprawą kabaretu Ciacho z Ciechocina. Na godz. 17 zapraszamy pod scenę tych, którzy chcą licytować nietypowe i niepowtarzalne rzeczy. To pora licytacji dla zakochanych - zaproszenie „Na noc walentynkową z kolacją i śniadaniem w Domu Gościnnym Markowy Charzykowy” i ślubna sesja fotograficzna w Fabryce fotografii. O godz. 17.20 na scenie zagra gdyńska grupa Przed Nami – kontynuatorzy muzycznego projektu Jezusa Armia.

O godz. 18 sfinalizujemy licytację prowadzoną przez portal chojnice24.pl – krawaty i obraz. Po 18.00 zainstaluje się na scenie bruska grupa Karno Zaraz Wracam. Po ich występie, około godz. 19 zlicytujemy łosia Finio. Wtedy także poznamy osobę, która wylicytowała przejażdżkę z kierowcą rajdowym Stefanem Karnabalem. Wkrótce potem na scenie zagra chojnicka grupa Ciągle na Fali. Tuż przed godz. 20 dołaczą do nich uczniowie SP 1,b y wspólnie zaśpiewać hit Pink Floyd, „Another Brick In the Wall”. O godz. 20 tradycyjnie wystrzelimy Światełko do nieba a po nim na scenie zagra warszawska grupa the Lunatics.

organizatorzy

  1. 10 stycznia 2012  16:01   No i co, skoro nawiązuje do ...   anonim

    No i co, skoro nawiązuje do WOŚP, pomyśl, a aktualne masz w fotoreportażu, skąd się takie mloty biorą? ze nie potrafią nawet doczytać ze to z archiwum.

    0
    0
  2. 10 stycznia 2012  15:46   Główne zdjęcie jest sprzed ...   anonim

    Główne zdjęcie jest sprzed dwóch lat !

    0
    0
  3. 8 stycznia 2012  11:30   Już kiedyś dzieciaki z SP1 ...   wert

    Już kiedyś dzieciaki z SP1 zaśpiewali „Another Brick In the Wall” z zespołem Serce.Było super! Myślę że teraz też będzie ciekawie.

    0
    0
  4. 8 stycznia 2012  10:14   ???   rr

    czy będzie grochówka?

    0
    0