XIII Dziecięca Gala Piłkarska

W piątek 6 stycznia rozpoczęła rozgrywki XIII Dziecięca Gala Piłkarska. Turniej rozgrywany będzie przez trzy dni (piątek, sobota, niedziela) na dwóch obiektach – hali widowisko-sportowej przy ulicy Huberta Wagnera oraz w hali przy SP nr 5 w Chojnicach.

W roku ubiegłym młodzi zawodnicy biorący udział w gali pokazali się z jak najlepszej strony, udowadniając, że mają serce do gry mają nie mniejsze niż zawodowy piłkarz!   |  fot. mkschojniczanka.pl

W turnieju wezmą udział drużyny z roczników 2013, 2014 oraz 2015 z klubów z regionu pomorskiego i nie tylko. Zaplanowane są również dodatkowe atrakcje w postaci konkursów dla zawodników. Każdego dnia udział będą brali zawodnicy z innego rocznika. W piątek rywalizować będą zespoły z rocznika 2013, w sobotę rocznik 2014, a w niedzielę – 2015.

Przewidywany czas trwania każdego dnia rozgrywek to 9:30 – 16:00. Serdecznie zapraszamy rodziców i kibiców do wspierania młodych zawodników. Wstęp na turniej jest bezpłatny. Patroni honorowi Gali, to Burmistrz Miasta Chojnice; Starosta Powiatu Chojnickiego oraz Wójt Gminy Chojnice.

MKS Chojniczanka