Wystrzelili jak rakieta!

A właściwie jak na rakietę przystało. Mowa o chojnickiej formacji Rocket Shots, istniejącej od kwietnia 2013 roku. Osoby, które ją tworzą, są powszechnie znane fanom muzyki rockowej w Chojnicach i Pomorzu.

W młodzieżowym centrum zadebiutowała grupa Rocket Shots.   |  fot. (ro)

Bo któż nie zna Oli Wysockiej (na co dzień wokalistki Milczenia Owiec) czy Anatola „Tolasa” Glasera (Thrasher Death, Psychotron itd.)? Ich mini - koncert a właściwie otwarta próba był pierwszym sprawdzianem przed widownią, debiut ten odbył się w miniony weekend w Samorządnym Centrum Młodzieżowym przy ul. Angowickiej.

Wieść o tym wydarzeniu rozeszła się „pocztą pantoflową” i za pośrednictwem internetowych powiadomień, trudno było w Centrum znaleźć wolne miejsce. I warto było  przyjść, by zobaczyć grupę znanych artystów ze świeżymi pomysłami, osadzonymi w tradycji rocka.

Artyści promowali EP-kę, którą można było nabyć za symboliczną opłatę. Trzy płyty zostały zlicytowane – na rzecz Centrum, zbierano też na ten cel wolne datki.

(ro)

fotoreportaz.jpg

 1. 26 kwietnia 2014  13:03   Ach ta OLA!   riff

  Ola Wysocka jest przecudowna!jezeli w Chojnicach sa same takie kobiety to ja sie przeprowadzam z Torunia!

  0
  0
 2. 19 lutego 2014  13:06   NIC CIEKAWEGO....   A.D.

  Myślałem, że to będzie coś lepszego. Tyle szumu, a występ jak i repertuar najwyżej przeciętny. No i oczywiście "błaznowanie" wielkich ( małych ) "przyjaciół" zespołu, że "było ***** i dali mega czadu". D**Y NIE URWAŁO! Znam zespoły o mniejszej sławie i rozpoznawalności, a grające dużo ciekawszą muzykę niż Rocket Shots.

  0
  0
 3. 18 lutego 2014  08:43   Ekipa DSW   anonim

  a może róże a może fiołki. Spoko koncert i szacun - będzie o Was głośno!

  0
  0
 4. 18 lutego 2014  07:04   może oni myślą, że to ...   nqwef

  może oni myślą, że to muzyka?

  0
  0
 5. 17 lutego 2014  22:38   słyszący   M.

  ...a co to wszystko ma wspolnego z MUZYKĄ.?!

  0
  0
 6. 17 lutego 2014  20:36   co oni widzą w tym disco ...   anonim

  co oni widzą w tym disco polo?

  0
  0