Wysokie zwycięstwo w Rybniku

W Rybniku zainaugurowali rozgrywki II ligi piłkarze Chojniczanki. W sobotnie (23.07.) popołudnie spotkali się z beniaminkiem rozgrywek - Energetykiem ROW Rybnik. Dla gospodarzy jak i dla chojniczan mecz miał dał odpowiedź w jakiej są dyspozycji.

Wysokie zwycięstwo Chojniczanki jest dobrym prognostykiem przed kolejnym meczem w Chojnicach.

Gospodarze trapieni kontuzjami i z nowym składem, goście bez kontuzji, ale również z  przebudowaną i odmienioną drużyną. W tej konfrontacji bezlitośni okazali się zawodnicy z Chojnic wygrywając wysoko to spotkanie.

Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice 1:4 (0:1)

Trener Grzegorz Kapica zdecydował się rozpocząć mecz w składzie: KołbaKaśnikowski, Jakosz, Mikołajczyk, MarynowiczPosmyk, Szczepan, Parzy, TarnowskiKaźmierowski, Pieczara.

Początek pierwszej połowy nie był porywającym widowiskiem. W miarę upływu czasu gra w większości toczyła się w środkowej strefie boiska. W 27 min. nastąpiła pierwsza zmiana w zespole Chojniczanki. Boisko opuścił Tarnowski a w jego miejsce pojawił się Trojanowski. Kluczowa w pierwszej połowie dla gości okazała się 41 min., kiedy to Posmyk dośrodkował do Kaźmierowskiego, który strzałem z głowy zdobył prowadzenie 1:0 dla Chojniczanki. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

II połowa to zdecydowana przewaga gości. W 62 min. po rzucie rożnym drugą bramkę dla Chojniczanki po strzale głową zdobył Pieczara. W 72 min. boisko opuścił strzelec drugiej bramki a zastąpił go Jurga. W 79 min. pojawił się Lenart w miejsce Marynowicza. W 82 min. trzecią bramkę po rzucie wolnym zdobył Trojanowski. Minutę później honorowego gola zdobyli gospodarze. W 87 min. po strzale Trojanowskiego piłka trafiła w poprzeczkę, jednak w 88 min. po dośrodkowaniu Posmyka tym razem Trojanowski skierował piłkę do siatki ustalając wynik meczu na 4:1.

W niedzielę (31.07.) o godz. 17:00 Chojniczanka rozegra spotkanie w Chojnicach z Calisią Kalisz.

(red)

Pozostałe rezultaty:

Ruch Zdzieszowice - Nielba Wagrowiec  4:1

Calisia Kalisz - Jarocin 1:2

Chrobry Głogów - Miedź Legnica  1:1

Elana Toruń -   Zagłębie Sosnowiec 2:0

MKS Kluczbork - Czarni Żagań (mecz przełożony)

1. 25 lipca 2011  10:42   Oczywiście nastąpił błąd ... (1)   administrator

Oczywiście nastąpił błąd i zostało skorygowane.

0
    0
    • 25 lipca 2011  10:47   Z Zabrza   zabrzanin

Dziękuję za właściwą reakcję. Pozdrawiam Chojnice.

0
      0
  2. 25 lipca 2011  10:34   Uważny   zabrzanin

Masz pecha, bo jeszcze wczoraj było jak byk że mecz był w Bytomiu .A to ok. 40 km. od Rybnika. A może redakcja przyzna się do błędu ?

0
    0
  3. 25 lipca 2011  08:40   Trenerku ! (1)   zabrzanin

A zauważyłeś już na serwisie zmianę tytułu ?

0
    0
    • 25 lipca 2011  09:51   Tytuł niezmieniony ...   trenerek

Tytuł niezmieniony pozostał, masz rozdwojenie jaźni?

0
      0
  4. 24 lipca 2011  16:16   A to ciekawe. (1)   zabrzanin

W Bytomiu zainaugurowali ,a wygrali w Rybniku.

0
    0
  5. 24 lipca 2011  07:21   Na mnie Pieczara zrobił ...   anonim

Na mnie Pieczara zrobił wrażenie i nareszcie TROJANOWSKI SIĘ odnalazł,co do Pieczary wychodzi na to ze, mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia.

0
    0
  6. 24 lipca 2011  07:18   Widzę, co niektórym po ...   anonim

Widzę, co niektórym po jednym meczu głupota odebrała rozsądek, oczywiście zwycięstwo cieszy, jednak za wczesnie aby prorokować.

0
    0
  7. 24 lipca 2011  07:15   Tak jak grali wczoraj do ... (1)   anonim

Tak jak grali wczoraj do dowalili by nawet Barcelonie.

0
    0
    • 24 lipca 2011  07:17   Co ty równasz? to tak jakby ...   anonim

Co ty równasz? to tak jakby porównać konny wóz do wypasionej bryki, wynik byłby dwucyfrowy, nawet by za połowę boiska nie wyszli.

0
      0
  8. 24 lipca 2011  07:14   Czyli jak, dobry początek a ...   anonim

Czyli jak, dobry początek a na jesień klapa?

0
    0
  9. 24 lipca 2011  06:15   nie ma się co podpalać ...   tofik

nie ma się co podpalać !!!...liderują wspólnie z Ruchem a jak wiemy Ruch jest lepszy od Chojniczanki ! przewiduję taki sam scenariusz jak w zeszłym sezonie !!!

0
    0
  10. 23 lipca 2011  21:41   No chłopaki dali koncert, ...   anonim

No chłopaki dali koncert, wiecej takich prosimy.

12. 23 lipca 2011  21:32   Brawo, dziękujemy, ... (2)   anonim

Brawo, dziękujemy, dziękujemy, a jak przegracie to będą inne komentarze, ale na razie jest ok.

0
    0
  13. 23 lipca 2011  21:21   Ale Zdzieszowice a nie Miedź ...   mistertwister

Ale Zdzieszowice a nie Miedź może namieszać poza Chojniczanką w Lidze, nam dokopali teraz znowu wysokie zwycięstwo, mówi wam to coś?

19. 23 lipca 2011  19:42   Zawsze jak ich widzę na ... (1)   Oleńka

Zawsze jak ich widzę na boisku jak walczą robią te wślizgi to się martwię, czy im ten ptaszek się nie urwie?

0
    0
    • 23 lipca 2011  19:43   Ale masz problem, a widzisz ...   anonim

Ale masz problem, a widzisz jak ptaszki lataja na niebie, też nie spadają, podobnie jest z zawodnikami

23. 23 lipca 2011  19:12   Na razie lider tabeli ale po ...   anonim

Na razie lider tabeli ale po jednym meczu, ale jest super, teraz trawę gryżć w Chojnicach odskoczyć w tabeli i będzie super, o le!