Wysoka wygrana Chojniczanki

Na spore brawa zasłużyli dziś piłkarze Chojniczanki, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo na wyjeździe. Dziś zawodnicy Chojniczanki, niczym wytrawny bokser wypunktowali rywala z Oławy.

Efektowne zwycięstwo w kolejnym ligowym meczu odnieśli piłkarze Chojniczanki.   |  fot. (olo)

MKS OŁAWA  - CHOJNICZANKA 1:4 (0:0)

Do przerwy żadna z drużyn nie zadała celnego ciosu, ale już w drugiej połowie ich nie zabrakło. Pierwsi z prowadzenia cieszyli się gospodarze, którzy za sprawą Gancarczyka objęli prowadzenie. Były to jednak dla zawodników z Oławy miłe złego początki, bo później do siatki trafiali już tylko goście. Jokerem okazał się Marcin Orłowski, który minutę po wejściu na boisko w 64 min. wyrównał wynik meczu na 1:1, a w 78 min. dał Chojniczance prowadzenie. W 84 min. drugiego gola w barwach Chojniczanki strzelił Dawid Retlewski, a kropkę nad i postawił wracający powoli po kontuzji Tomasz Bejuk.

Chojniczanka odniosła zasłużone zwycięstwo, będąc z przebiegu spotkania zespołem lepszym. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo zespołu Mariusza Pawlaka i można już śmiało napisać, że chojnicka lokomotywa rozpędziła się na dobre. Chojniczanka dogoniła już czołówkę ligi i jest w tabeli tam, gdzie jej miejsce, a więc w górnej części. Do liderów - Bytovii Bytów i Lecha Rypin - chojnicki zespół traci jeszcze osiem punktów.

Kolejnym rywalem Chojniczanki będzie w Chojnicach Tur Turek (29 września, sobota, godz. 16.00).

Pozostałe wyniki:

Calisia Kalisz - Lech Rypin 1:5

Chrobry Głogów - Rozwój Katowice (23.09.)

Tabela

1. 24 września 2012  17:46   Jestem bardzo zdziwiony, że ...   .

Jestem bardzo zdziwiony, że tak mało komentarzy. Chyba "PRZYJACIOŁOM" Chojniczanki jest .........

0
    0
  2. 23 września 2012  12:28   Oby tak dalej. Moze jeszcze ...   anonim

Oby tak dalej. Moze jeszcze dogonimy Bytovie i Rypin.

0
    0
  3. 23 września 2012  11:49   tradycja!Chojna częściej ...   C

tradycja!Chojna częściej wygrywa mecze jak pierwsza traci bramkę ;) tak było w IV i III lidzie.

5. 22 września 2012  19:14   wo (1)   hehe

MKS SCA Oława 30 minut(y) temu przez: Blip.pl: Dochodzą informacje, że otrzymaliśmy walkowera. Powodem tej decyzji ma być zbyt mała liczba młodzieżowców w składzie Chojniczanki po zmianie.Wiecej info wkrotce