Wysoka nagroda za informację

8 czerwca br. w Gdańsku doszło do porwania dla okupu. Uprowadzona został kobieta, mieszkanka Gdańska. Policjanci ustalili, że sprawcy poruszali się samochodem terenowym Jeep Grand Cherokee, koloru złotego.

Poszukiwany jest pojazd terenowy koloru złotego.

Pojazd wyposażony był w czarne listwy na drzwiach, czarne obudowy lusterek i czarne zderzaki. Policja prosi wszystkie osoby, które widziały opisany wyżej samochód w dniach od 4 - 17 czerwca 2011 r. na terenie województwa pomorskiego. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość. Prosimy o kontakt na nr tel. 661 626 866 lub 997. Dla osoby, której informacje przyczynią się do ustalenia sprawców tego przestępstwa czeka wysoka nagroda oraz gwarancja pełnej anonimowości.”

CBŚ, KGP, KWP

Uderzył w płot i odjechał - Policja poszukuje sprawcy

Czerscy policjanci poszukują sprawcy zdarzenia do którego doszło 21 czerwca br. w miejscowości Łubna. W tym dniu ok. godz. 14.30 kierujący pojazdem dostawczym uderzył w ogrodzenie jednej z posesji i odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby lub osób, które mają informację w tej sprawie nr tel. 52 3956261 lub 997.

T.O.