Wyjazdowe spotkanie Chojniczanki

W niedzielę 7 sierpnia o godz. 18 Chojniczanka rozegra wyjazdowe spotkanie z Puszczą Niepołomice. Ekipa z Chojnic do tej pory zgromadziła tylko jeden punkt i wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo po awansie do Fortuna 1 Ligi.

W niedzielę Chojniczanka rozegra mecz z Puszczą Niepołomice. Kibice gospodarzy jak i gości liczą na zwycięstwo. Kto zgarnie komplet punktów przekonamy się niebawem.   |  fot. ilustrac./Rmak.

Niepołomiczanie świetnie rozpoczęli sezon, jednak w poprzedniej kolejce przytrafiła im się porażka. Przypomnijmy. Na przestrzeni ostatnich lat Puszcza oraz Chojniczanka miały okazję często rywalizować. W sezonie 2019/2020, gdy obie ekipy grały ze sobą po raz ostatni, gospodarze dwukrotnie pokonywali przeciwników 1:0. Jak będzie tym razem przekonamy się wkrótce.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 8. i 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Domowy mecz Chojniczanki z ŁKS-em Łódź w ramach 8. kolejki rozegrany zostanie w sobotę 27 sierpnia o godzinie 20:00. Natomiast wyjazdowy mecz 9. kolejki z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zaplanowano na sobotę 3 września o godzinie 17:30. Mecz w Niecieczy będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport.

(red.)