Wygrana Diabłów na koniec sezonu

W sępoleńskiej Krajna Arena piłkarze Red Devils zakończyli tegoroczny sezon. Wygrana z GKS Tychy 6:4 dała Diabłom dziewiąte miejsce w Ekstraklasie.

Tomasz Kriezel z kolegami wygrali ostatni mecz sezonu i zajęli 9 miejsce w Ekstraklasie.   |  fot. (olo)

RED DEVILS – GKS TYCHY 6:4 (2:3)

Bramki: Sobański 2, Kriezel 2, Mączkowski, Chrzanowski.

RD: Burglin (Kartuszyński) - Sobański, Mączkowski, Kolesnik, Kriezel, Żołądź, Sundeev, Chrzonowski, Repiński, Brzószczyk. Trener Oleg Zozulya.

Mimo że mecz był tylko o prestiż, to obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko i kibice w Sępólnie zobaczyli dziesięć goli. Do przerwy lepsi o jedno trafienie byli goście, choć więcej sytuacji miała drużyna Red Devils.

Po przerwie gospodarze szybko wyrównali i w kolejnych minutach przewagę dokumentowali kolejnymi trafieniami. W końcówce Czerwone Diabły wygrywały już 6:3, choć wcześniej miały sporo sytuacji do wyższego prowadzenia. Goście zagrali ambitnie do końca, wycofali nawet bramkarza, ale zdołali strzelić tylko jedną bramkę.

Teraz piłkarze Red Devils mają wolne od futsalu do połowy lipca, kiedy to zaczną przygotowania do nowego sezonu.

Tekst i foto: (olo)