Wygrana Diabłów na inaugurację!

Bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki Ekstraklasy piłkarze Red Devils Chojnice. W zakończonym przed chwilą meczu pokonali oni w Katowicach miejscowy AZS Uniwersytet 4:1.

Diabły w niedzielę 23 września o godz. 18.00 zagrają pierwszy mecz u siebie.   |  fot. (olo)

AZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI KATOWICE - RED DEVILS CHOJNICE 1:4 (0:1)

Bramki: Kaźmierczak, Koleśnik, Sobański, Ł. Pieczyński.

Red Devils: Błaszczyk, Burglin - Ivanov, Kolesnik, Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Sobański, Mączkowski, Kriezel, Kaźmierczak, Sundeev, Solecki. Trener: Oleg Zozulya.

Czerwone Diabły od wygranej rozpoczęły tegoroczny sezon Ekstraklasy. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie. W pierwszej Diabły miały przewagę, ale strzeliły – a dokładniej Mariusz Kaźmierczak – tylko jedną bramkę. W słupek trafiali Koleśnik i Ivanov.

W drugiej połowie najpierw gospodarze wyrównali (26 min.), ale już trzy minuty później Koleśnik po podaniu Dariusza Pieczyńskiego wprowadził Red Devils na prowadzenie. W 35 min. po trójkowej akcji Kriezel - Mączkowski Sobański, ten ostatni umieścił piłkę w bramce gospodarzy. W ostatniej minucie po podaniu Dominika Soleckiego wynik ustalił Łukasz Pieczyński.

Pierwszy mecz u siebie Red Devils rozegra w niedzielę o godz. 18.00 z AZS UG Gdańsk.

Inne wyniki: Gatta Active Zduńska Wola - Marwit Toruń 4:4 (1:1), Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin 4:1 (1:0), Gwiazda Ruda Śląska - Wisła Krakbet Kraków 1:4 (0:2), AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko Biała 2:3 (0:0), AZS UŚ Katowice - Red Devils Chojnice 1:4 (0:1).

1. 18 września 2012  00:02   a ty riki wygrałbyś z ogórkiem?   anonim