Wygrali z Olimpią!

W kolejnym test meczu w czasie okresu przygotowawczego, Chojniczanka wygrała z Olimpią Elbląg. Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 9 lipca we Fromborku. W środę (13.07.) Chojniczankę czeka przedostatni sprawdzian kontrolny.

Olimpia - beniaminek I ligi w meczu sparingowym przegrał z Chojniczanką Chojnice 1:3.   |  fot. Krzysztof Fedak

Rywalem chojniczan w Malborku będzie drugoligowy Jeziorak Iława. Sobotni mecz Chojniczanka rozpoczęla w składzie:

Kołba – Mikołajczyk (46 – Marynowicz), Jakosz, Kaśnikowski (73 - Arndt), Posmyk (46 - Trojanowski), Hajdamowicz, Parzy, Tarnowski (46– Lenart) – Krystian Pieczara (60 - Kaźmierowski), (60 – Jakub Bojas).

Bramki:

1:0Kaczmarczyk (10)

1:1Krystian Pieczara (40)

1:2Krystian Pieczara (45)

1:3Jakub Bojas (88)

Zawodnicy trenera Kapicy już w początkowych minutach spotkania stracili bramkę. Jednakże w miarę upływu czasu to chojniczanie zaczęli coraz śmielej poczynać sobie na boisku. W końcowych minutach pierwszej połowy wyrównującego gola strzałem z „główki” zdobył zawodnik Chojniczanki – Krystian Pieczara. Przed zakończeniem pierwszej połowy ten sam zawodnik niemal skopiował wcześniejszą sytuację i zdobył drugą bramkę dla zespołu z Chojnic. Chwilę później sędzia spotkania zakończył pierwszą połowę.

W przerwie obaj trenerzy dokonali zmian. Niestety posunięcia te nie poprawiły gry, tempo spadło, a  z sytuacji podbramkowych  obronną ręką wychodził bramkarz Olimpii. Po błędzie obrony trzeciego gola w 88 min. dla Chojniczanki zdobył Jakub Bojas.

(red)

1. 11 lipca 2011  13:35   @up "ja osobiście" ...   anonim

@up "ja osobiście" ... JA albo OSOBIŚCIE

0
    0
  2. 10 lipca 2011  23:07   FZGT   anonim

Tutaj można znaleść całą relacje z meczu Chojniczanki z Olimpią wraz z nazwiskami testowanych zawodników http://elblag.wm.pl/59346,Koniec-zgrupowania-we-Fromborku-Olimpia-przegrywa-13.html