Wizyta prezydenta - już pewna!

W najbliższy piątek 28 czerwca Chojnice i Charzykowy odwiedzi Prezydent RP Bronisław Komorowski. Informacje na ten temat są już potwierdzone przez Kancelarię PRP. Zapraszamy więc o godz. 10 na chojnicki rynek.

Będzie to pierwsza powojenna wizyta prezydenta RP w Chojnicach.   |  fot. kancelaria PRP

Tego dnia Prezydent Komorowski ma również zaplanowane wizyty w Okonku i Wałczu.

Program wizyty:

 Godz. 10.20 – Spotkanie z mieszkańcami miasta (Rynek).

Godz. 11.35 – Zwiedzanie Parku 1000-lecia. Przekazanie ławeczki prezydenckiej.

Godz. 12.00 – Podpisanie przez Prezydenta RP dokumentu o skierowaniu do Sejmu projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu. Wystąpienie Prezydenta RP. (Chojnicki Klub Żeglarski, Charzykowy)

(ro)

  1. 28 czerwca 2013  07:06   Z CEGO ONA BANDZIE ZROBJONA ... (1)   ZLOMIARZ KOLEKCIONER

    Z CEGO ONA BANDZIE ZROBJONA BO GADALI MO W MASTO ZEZLOTA I TO JO SE CIESZA

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 28 czerwca 2013  22:40   GŁUPEK   anonim

      TYLKO tyle można o tobie napisać!

      0
      0
  2. dziś 19:34   "zielona wyspa"   :)

    губернатор - Gouverneur.

    0
    0
  3. dziś 16:50   Jakie Wilkowyje taka ławeczka.   anonim

    Miejscowy Czerepach będzie ją pucował, bo sklepu nie ma w pobilżu:)

    0
    0
  4. dziś 16:48   Łączymy się w bulu i nadzieji,   hehe

    że jezyki miejscowej wierchuszki nie będą aż tak brązowe jak się dziś wydaje, a ręcę umyją szybciej niż za tydzień od uściśnięcia mu dłoni.

    0
    0
  5. dziś 11:05   Pan Prezydent Komorowski nie ... (1)   skejt

    Pan Prezydent Komorowski nie jest z "mojej bajki",nie głosowałem na niego!,Pan Prezydent św.pamięci Lech Kaczyński też nie był z "mojej bajki-też nie głosowałem na niego.Ale Ci Panowie to PREZYDENCI NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPSPOLITEJ!.Wybrał ich Naród w wolnych wyborach i z tego powodu należy Im się szacunek.Choćbym i się nie zgadzał nie raz z ich poglądami,choćbym miał przeciwne zdanie ,to to nie upoważnia mnie do BRAKU SZACUNKU!.Obrażając Prezydenta RP,choćby pisał niepoprawnie,choćby był tylko po zawodówce,choćby był niskiego wzrostu,krzywy i garbaty, OBRAŻAM POLSKĘ !Moją Ojczyznę ,mój Kraj !pozdrawiam!

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 29 czerwca 2013  11:06   ptytania hipotetyczne do "skejt"   filozof klasy a

      Pytania poniżej nie odnoszą się do byłych ani poprzednich prezydentów lub też obecnego, a jedynie są formą zapytania natury filozoficznej. A gdyby w "wirtualnej przyszłości" z woli narodu i ludu poddanego okazałoby się że prezydentem zostaje zwykła kanalia, przekręciarz, konfident, kolaborant wysługujący się obcym kapitałom, geszefciarz, lokaj cudzych salonów, uzurpator, bezzębny starzec uprawiający na śniadanie bunga bunga to też pisałbyś o MAJESTACIE NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ? Czy czasami nie wypadałoby oddać swe usługi zdrowemu osądowi, także historii i RZECZPOSPOLITEJ w swoje filozofie to nie mieszać.

      0
      0
  6. dziś 09:32   młode platfusy są dzisiaj ...   anonim

    młode platfusy są dzisiaj bardzo aktywni na tym forum, zażarcie bronią bronka... :)

    0
    0
  7. dziś 00:43   To nie prezydent!   nie ten wyborca

    A mi się wydaje, że ktoś popieprzył zdjęcia i to nie jest prezydent Komorowski, a jego doradca Tomasz Nałęcz :-D

    0
    0
  8. dziś 00:13   Szkoda   dncqo

    Ze w photoshopie rozumu i honoru nie można zapodać

    0
    0
  9. wczoraj 22:03   ale ten Bronek na zdjęciu ...   anonim

    ale ten Bronek na zdjęciu taki fajny Photoshopowy ; )

    0
    0
  10. wczoraj 20:04   ciekawe czy Bronek za swoje ... (3)   anonim

    ciekawe czy Bronek za swoje kupuje garnitury, czy tak jak reszta platfusów

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • dziś 07:10   gdybyś debilu był bardziej ...   anonim

      gdybyś debilu był bardziej oblatany to informacje ile wydano na zakupy dla prezydenta i jego zony uslyszal w TV od rzecznika i samej PO

      0
      0
    • wczoraj 22:29   Chodzisz z nimi   anonim

      na zakupy, że pier....sz ile wydali?

      0
      0
    • wczoraj 22:20   on i zona z panstowej kiesy ...   anonim

      on i zona z panstowej kiesy na ciuchy w 2012 r wydali 55 tysiecy

      0
      0
  11. wczoraj 20:03   urzędasy ostro komentują. ...   anonim

    urzędasy ostro komentują. nie dopuszczą by złego słowa na Komorrę napisać

    0
    0
  12. wczoraj 18:22   O Matko panie Finster i ... (2)   anonim

    O Matko panie Finster i reszta bandy szykujcie tyłki do lizania...

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
  13. wczoraj 17:52   djkubaa   djkubaa

    przy spotkaniu z mieszkancami niech kibice sie zapytaja ilemoze z wlasnej kieszeni dlaa klubu dorzucic zawsze warto kasy ujjj ma dosc wiec niech da lol xxx

    0
    0
  14. wczoraj 17:21   Po hui (2)   Kszyhu bąba

    Tu pszyjerzdrzasz bócó

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
  15. wczoraj 15:53   witamy w bulu i nadzieji (2)   anonim

    witamy w bulu i nadzieji

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
  16. wczoraj 15:00   Ławeczka   anonim

    Lada moment będzie zamontowana https://www.facebook.com/media/set/?set=a.595647330467470.1073741856.100000666257746

    0
    0
  17. wczoraj 14:45   Ty Marzena a to twój kolega? ...   anonim

    Ty Marzena a to twój kolega? tak do starego możesz mówić a nie do głowy państwa.

    0
    0
  18. wczoraj 14:42   Bronek nie ma ... (1)   Marzena

    Bronek nie ma wąsów??????????

    0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • dziś 08:03   eee tam wąsy   syn

      Mój ojciec też nie miał wąsów a było mu na imię Bronek

      0
      0