Wiosna to początek sezonu na motocykle

Wraz z pierwszym dniem wiosny rozpoczyna się sezon motocyklowy. Wielu pasjonatów jednośladów czeka na ten moment z utęsknieniem. Miłośnicy motocykli z Chojnic, regionu i innych miast uroczyście dziś (23.03.) o godz. 10 rozpoczęli sezon motocyklowy.

Motocykliści spotkali się by uczestniczyć w oficjalnym rozpoczęciu sezonu motocyklowego, organizowanym przez Aurochs, Galerię Brama Pomorza i Automobilklub Chojnicki.   |  fot. Rmak

Przed Galerią Brama Pomorza można było podziwiać starsze pojazdy, jak również te najnowocześniejsze maszyny, rozwijające zawrotne prędkości. Były także konkursy z nagrodami, darmowa grochówka dla motocyklistów i "parada motocyklowa"! Można było się także posilić w rozstawionych Food Truckach, a na deser np. zjeść lody.

Fani „dwóch kółek”, którzy tłumnie zjawili się w Chojnicach przyznali naszemu reporterowi,  że jazda motocyklem to oderwanie się od rzeczywistości, chwila relaksu, a otwarcie sezonu takie jak dziś - to także możliwość integracji. Motocyklistom życzymy wspaniałych przygód oraz bezpiecznej jazdy, która doprowadzi do celu!

W niedzielę Stowarzyszenie Automobilklub Chojnicki od godz. 10 do 14 zaprasza na rozpoczęcie sezonu samochodowego. Wydarzenie odbędzie się również przed Galerią Pomorza.

Rmak