W sumie zawinił bramkarz (foto, video)

Po wczorajszej 12. kolejce spotkań Chojnickiej Ligi Halowej już chyba nie ma wątpliwości, kto w tym roku zdobędzie mistrzostwo. O krok od tego tytułu są zawodnicy Torotrans.

Jutro (12.01.) zostanie rozegrana ostatnia kolejka ChLH.   |  fot. (olo)

Piłkarze Torotransu obawiali się meczu z Sumą, ale wykorzystali słaby punkt przeciwnika – bramkarza i po kilku minutach pierwszej połowy i błędach golkipera Sumy Torotrans prowadził już 4:0. I emocje się skończyły, nawet piłkarze Agro Ursus, którzy oglądali mecz z trybun wyszli z hali. Co prawda później Suma strzeliła dwie bramki, ale to nie mogło w żaden sposób zagrozić liderowi.

Ostatnia kolejka odbędzie się w czwartek. Torotransowi do mistrzostwa brakuje zaledwie remis, a najciekawszy będzie mecz o drugie miejsce pomiędzy Agro Ursusem i Drewtransem II.

AGRO URSUS – RED DEVILS U - 20 4:3 (3:1)
T. Kriezel 2, P. Buława, J. Skiba – M. Dorawa, M. Nowacki, M. Repiński

CHARESIAKI PIZZA FABIO GENERALI – ZUM COŁDANKI 4:1 (2:1)
T. Kropiewnicki, D. Jażdżewski, R. Borowicki, D. Męcikalski - M. Kołodziej

TAŃSZE GRZANIE – DREWTRANS II 2:5 (0:1)
M. Gakan, M. Bloch T. Fojut 2, M. Kaźmierczak, Ł. Sobański, A. Żołądź

DAMEX PERFEKT BODY CENTER – STALSERWIS 5:5 (2:1)
Ł. Lepper 3, T. Kalinowski, T. Gatzke J. Gronowski 2, T. Grunau, Ł. Chylewski, T. Ostrowski

SUMA – TOROTRANS 2:4 (1:4)
D. Fabich, M. JaszdżejewskiM. Miszewski 2, D. Domeracki, T. Kurs

CZARNI – MARBRUK 4:2 (1:1)
Ł. Nartowski 2, M. Malinowski, M. SynoradzkiR. Warnke, D. Mazurkiewicz

AGRA SPORT-CLUB – TEMIS GRUCHAŁA TEAM ADAPOL 0:4 (0:1)

2. 11 stycznia 2012  16:34   Tabela (1)   Kapeć

Patrząc na tabelę pomimo, iż nie jestem kibicem Torotans stwierdzić muszę że chłopaki poniesli w tej lidze tylko jedną porażkę i to tylko 0-1. Dotychczas strzelili najwięcej bramek jak i także najmniej ich stracili więc stwierdzam jedak że ewentualna wygrana im się należy.

3. 11 stycznia 2012  14:06   drewtrans he he   agro

drew trans to juz jesdynie ma szase 2 miejsce zajac ale z ursusami pewnnie ducha wyzona jak sie zmieniac nie beda a znajac zycie nie beda

0
    0
  4. 11 stycznia 2012  11:11   zum (1)   tata

panowie i panie w czwartek możemy byc swiadkami historycznej przegranej Torotransu z zespołem Zum Cołdanki, i tak napewno bedzie ja to wiem z pewnego zródła.Torotrans po dwóch bramkach sie podłamie i bedą grane nerwy .Puchar nie dla Torotransu tylko Drewtransu.

0
    0
    • 11 stycznia 2012  11:34   chłopie wie mże matematyka ...   anonim

chłopie wie mże matematyka nie jest twoja macna strona no ale chociaż sie staraj:0 XD drewtrans nawet gdyby wygral 18 bramkami nic by to im nie dalo:P :P

0
      0
  5. 11 stycznia 2012  11:04   chlh (1)   laki

zawodnik nr 5 z drewtrans to niech kury goni do kurnika z tą grą w chlh skąd go wzieli?