W niedzielę rusza Aniołowo

Wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum na co dzień mają anielskie charaktery, co roku na początku czerwca anielskie zastępy rosną. Tak będzie na czternastym już festynie Aniołowo.

Podczas festynu będzie można wesprzeć funkcjonowanie Hospicjum Aniołowo.   |  fot. ilustrac.

Festyn odbędzie się 11 czerwca w Fosie Miejskiej w godzinach od 13.00 do 18.00. Na scenie tradycyjnie wystąpią maluchy z chojnickich przedszkoli. Będzie grupa tancerzy z Akademii Tańca Piętro Wyżej. Na scenie pojawi się Zosia Szuca, którą chojniczanie mieli okazję zobaczyć w Szansie na Sukces. Będzie też chyba najmłodszy w regionie showman - Wiktor Sas z Przechlewa, którego chojnicka publiczność poznała przy okazji koncertu z utworami Zbigniewa Wodeckiego.

Zaprosiliśmy też Akademię Kreatywna kaseta z Gdańska, która kształci dzieci i dorosłych, w różnych dziedzinach sztuki. Na finał zaśpiewa zespół Roomx. Tradycyjnie oferować będziemy domowe cisto, żurek, kiełbaski. Będzie też lemoniada, wata cukrowa i malowanie twarzy. Będzie okazja nabyć rośliny, wylosować nagrodę czy kupić rękodzieło wykonane przez naszych wolontariuszy i podopiecznych. Podczas festynu będzie można wesprzeć funkcjonowanie Hospicjum Aniołowo. 

 (nad.)