W magicznym świecie „Cyrku Zalewski”

Wczoraj zawitał do Chojnic największy i najbardziej znany cyrk w Polsce - Cyrk Zalewski. W trakcie 2 - godzinnego programu artyści polscy i zagraniczni zaprezentowali pokazy akrobatyczne i iluzjonistyczne.

Bogaty program i wiele dodatkowych atrakcji sprawiły, że były i emocje i dobra zabawa zarówno dla dzieci i dorosłych.   |  fot. (m.n.)

Miasteczko cyrkowe rozłożone zostało na boisku przy Parku Wodnym.  Program rozpoczął się o godzinie 17.00. Widzowie  na cyrkowej arenie mogli obejrzeć fantastyczną paradę powitalna z udziałem wszystkich artystów występujących w tegorocznym programie.

W widowisku wystąpili: Dominika Krystel, Żaneta Adamczyk, Elidor, ViolettaJanusz Szeibe, Maciej Sokołowski oraz grupa kaskaderów na motorach z Brazylii, mowa tu o Diorio. Publiczność podczas programu bawił klaun Rico, natomiast konferansjerkę poprowadził Bartłomiej Bukład.

W trakcie przerwy najmłodsi widzowie mieli okazję przejechać się na grzbiecie wielbłąda i kucyka. Ponad dwugodzinne spotkanie z Cyrkiem na pewno na długo zapadnie w pamięci tych, którzy wzięli w nim udział. Wszyscy opuszczali namiot z uśmiechami na twarzach dzieląc się wrażeniami.

Not. i fot. (m.n.)