W Ogorzelinach wsparli Zosię chorą na SMA

W Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbył się pełen magii i wzruszeń koncert charytatywny, w trakcie którego prowadzona była zbiórka pieniędzy dla Zosi, małej „wojowniczki”, która wspólnie z rodzicami walczy z podstępną chorobą SMA.

Dochód z mikołajkowego koncertu zostanie przeznaczony na kontynuację leczenia dziewczynki.   |  fot. WDK

W domu kultury zgromadzili się artyści, mieszkańcy Ogorzelin i okolic, dzieci i młodzież – ludzie wielkiego serca. Ze sceny rozbrzmiewały znane i mniej znane melodie, wśród których znalazły się również świąteczne utwory, przygotowane i zaaranżowane przez Angee, zespół Arthouse i Grzegorza Niemczyka. Z kolei dzieci z zespołu tanecznego „Ogo-dance”, które pod czujnym okiem Magdaleny Lella, zaprezentowały zgromadzonym taneczną ucztę.

Nie zabrakło również wizyty św. Mikołaja, a uczestnicy mogli skorzystać dodatkowo z takich atrakcji, jak warsztaty tworzenia kartek świątecznych, warsztaty plecenia z makramy, malowania tatuaży czy kiermaszu książek. Można było również nabyć wyroby z makramy czy skosztować słodkości. Koncert pozwolił ma zebranie 4256 zł, kwoty, która w całości zasiliła zbiórkę dla Zosi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego pięknego wydarzenia, dziękujemy tym wszystkim, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy.

WDK Ogorzeliny/GOK