VI kolejka Chojnickiej Ligi Halowej Sport-Club.pl

Dzisiaj, czyli w piątek o godz. 17 rozegrana zostanie szósta kolejka. W pierwszym meczu oczywistym faworytem jest zespół Sumy, który będzie chciał zanotować kolejne zwycięstwo.

Halowy sezon nabiera rozpędu, przed nami 6 już kolejka.

Rywale z Chojnickiego Rejonu do tej pory dwukrotnie remisowali i trzykrotnie ponieśli porażkę, ale mają przed sobą bardzo trudne zadanie. Drugie spotkanie ma także tylko jednego faworyta - lidera Przedszkole Parrot, który zmierzy się z ostatnim w tabeli Best Bud Docieplenia. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką.

W najciekawszym meczu zagrają drużyny Pro Efekt Piotrex z Dachy Szopiński. Oba zespoły niespodziewanie poniosły porażki w ostatniej kolejce i będą chciały zrehabilitować się właśnie w tym spotkaniu, a może padnie remis?

Czwarty mecz rozegrają ekipy Falangi i Transportu Pawełek. Falanga po serii 16 meczów bez porażki odnotowała swoją pierwszą przegraną w rozgrywkach ChLH (licząc także ubiegłoroczny sezon), więc będzie chciała rozpocząć serię zwycięstw od nowa, "Transportowcy" mają bardzo trudne zadanie przed sobą.

W ostatnim spotkaniu Ek-Gaz jeśli chce powalczyć jeszcze o miejsce rozstawione do fazy playoff, to musi koniecznie pokonać rywali z M&P Ryduchowskich. Wielu zawodników zna się z boiska trawiastego, więc to także jest ciekawie zapowiadający się mecz.

Dzisiaj wyjątkowo transmisja meczów na innym kanale (choroba operatora) - https://www.youtube.com/watch?v=MYhQb05azUI

M. Synoradzki