Ukraińska lekcja futsalu

W drugim meczu towarzyskim z Uraganem Ivano-Frankivsk zawodnicy Red Devils przegrali we własnej hali 1:6 (0:1). Od samego początku spotkania widoczną przewagę mieli goście z Ukrainy, a gracze Red Devils swoich szans szukali w kontratakach.

Uragan Ivano - Frankivsk wygrał z Red Devils w meczu towarzyskim.   |  fot. red-devils.pl

Uragan na prowadzenie wyszedł tuż przed przerwą a kolejne bramki posypały się w drugiej połowie. Honorowe trafienie dla gospodarzy na swoje konto zapisał Łukasz Sobański, który trafił do siatki po składnym kontrataku.

Mecz składał się z dwóch 35 - minutowych połów bez zatrzymywania czasu.

P. Syngierski

1. 24 sierpnia 2018  06:54   Sam Sobanski meczu nie wygra ...   Kuba

Sam Sobanski meczu nie wygra a zreszta są ręka w nocniku na dziedobry 2 Śląsk i 2 x baty i to nie złe Skoda chłopaków I CO WARZNE WYWALILI WOJCIECHA Który strzelał bramki Wywalić zarząd

2
    3
  2. 23 sierpnia 2018  13:41   Ponownie pierwsza połowa ...   aaa

Ponownie pierwsza połowa niezła z delikatną przewagą Uraganu. W drugiej niestety przydarzyły się dwa kilkuminutowe przestoje i braki koncentracji co rywal błyskawicznie wykorzystał. Trzeba jednak przyznać, że można pozytywnie patrzeć na nasz zespół w kontekście ligowym. Znamy swoje miejsce i wiemy, że nie walczymy o mistrzostwo, ale środek tabeli moim zdaniem jest jak najbardziej realny.

4
    3
  3. 23 sierpnia 2018  11:52   Za rok witamy w 1 lidze , ... (1)   anonim

Za rok witamy w 1 lidze , szkoda czasu i kasy na ten zespół.

4
    5
    • 23 sierpnia 2018  13:39   To akurat zabawne co piszesz, ...   aaa

To akurat zabawne co piszesz, bo kasy w klubie w zasadzie nie ma, a i tak jest w stanie zbudować zespół i grać w Ekstraklasie. Nie zapominaj też, że Ukraińcy od początku byli faworytem, a wynik miał tutaj drugorzędne znaczenie.