Uderzył w tył samochodu

Wczoraj (14.08.) ok. godz. 16.30 doszło do wypadku drogowego na odcinku drogi Czersk – Ustronie. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Najbardziej poszkodowany został jeden z motocyklistów.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi policja.   |  fot. red.

Uderzył w tył samochodu w momencie, gdy kierowca auta wykonywał manewr skrętu w lewo. Za nissanem jadącym w kierunku Śliwic jechały dwa motory. Gdy kierowca samochodu skręcił w lewo, motocyklista znajdujący się bezpośrednio za nim zjechał z drogi do pobliskiego rowu. Niestety drugi z motocyklistów nie miał tyle szczęścia. Nie zdążył wyhamować. Uderzył w tył pojazdu doznając m.in. obrażeń głowy. Mężczyznę, mieszkańca powiatu świeckiego, zabrano do chojnickiego szpitala.

(red)

motocykl.jpg

 1. 30 sierpnia 2011  19:42   Motocykliści coś pięknego !   Kamikaze

  Życze powrotu do zdrowia niech śmiga dalej ! PZDR !

  0
  0
 2. 16 sierpnia 2011  06:34   motocykliści hipokryci (1)   anonim

  jak widzę jak jeżdżą tymi ścigaczami po Chojnicach i okolicznych wioskach to aż mi się śmiać chce, gdy motocykliści w spotach tv żądają od kierowców samochodów patrzenia w lusterka; człowiek nawet nie ma możliwości tak szybko zbliżający się mały obiekt zauważyć

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 3. 15 sierpnia 2011  11:37   Ciekawe czy jechali 90 czy ... (1)   gustaw

  Ciekawe czy jechali 90 czy 190 "motory są wszędzie" nawet w niebie

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 16 sierpnia 2011  22:42   Dzieci   ED

   Tak Panowie IDEALNI. Na pewno ten obrazek pokazuje efekt zapier... 200km/h .... A nagonka na akcje "patrz w lusterka" która ma charakter prewencyjny, to idealny przykład hipokryzji. Poza tym... Byłeś ? Widziałeś? --? Nie, to po co piszesz bezpodstawne głupoty. Poklasku szukasz? Na drodze nie da się wszystkiego przewidzieć, każdej reakcji, szczegolnie w takich sytuacjach. Każdy kto jezdzi troche dalej jak po bułki do sklepu, wie jak to jest z ta bezapelacyjną "winą jadącego z tyłu".

   0
   0