Twoi wyborcy nas czytają, pomożemy Ci do nich dotrzeć

Profesjonalna kampania wyborcza powinna wykorzystywać narzędzia marketingu politycznego. Obecne możliwości techniczne powodują, że posługiwanie się nimi nie musi być drogie.

Podczas tegorocznych wyborów samorządowych obowiązywać będą jednomandatowe okręgi wyborcze.

Kadencja obecnego samorządu kończy się za dwa miesiące. Oznacza to, że osoby planujące kandydowanie do rad gmin i powiatów, sejmików wojewódzkich albo na stanowisko wójta, burmistrza lub prezydenta miasta powinny prowadzić kampanię wyborczą.

Aktualne techniki promocji i marketingu są o wiele skuteczniejsze niż te stosowane jeszcze kilkanaście lat temu. Ma to swoje źródło m.in. w rozwoju elektronicznych środków przekazu.

Marketing polityczny nie powinien kojarzyć się z koniecznością ponoszenia dużych wydatków, gdyż przy obecnym rozwoju telekomunikacji oraz technik informatycznych koszty ulegają redukcji.

Internet przed kandydatami w wyborach samorządowych otwiera nowe, atrakcyjne możliwości dotarcia do wyborców, dlatego też za naszym pośrednictwem możesz opublikować swój baner wyborczy, program, czy zlecić nam wykonanie filmu promującego kandydata.

Wystarczy, że zadzwonisz pod nr. tel. 604 454 139 lub skontaktujesz się z nami elektronicznie: redakcja@chojnice.com.  

Wybory