Trener obiecał trzy punkty i dotrzymał słowa

Kilka dni temu Artur Chrzonowski zapowiadał, że zespół Red Devils jedzie do Szczecina po zwycięstwo. I słowa dotrzymał! Dziś w meczu inauguracyjnym rozgrywki Ekstraklasy Czerwone Diabły pokonały Pogoń 2:1.

W Szczecinie w meczu z Pogonią udanie zainaugurowała sezon drużyna Red Devils.

Mecz zakończył się kilka minut temu. Do przerwy Red Devils remisowali z Pogonią 0:0, choć mogli spokojnie prowadzić. Strzały Mączkowskiego, Kriezela i Sobańskiego świetnie obronił dobrze znany kibicom w Chojnicach Kubrak. Strzał Kolesnika został natomiast wybity z linii bramkowej.

W 5. minucie drugiej połowy prowadzenie gościom dał Tomasz Kriezel, który otrzymał podanie od Vitaliya Kolesnika. W 30. min. Pogoń po strzale Ricardinho wyrównała, a w 32. min. mogła objąć prowadzenie, jednak świetnie w bramce radził sobie Kępa, broniąc strzały Moskaliuka i Lewandowskiego. W 34. min. Czerwone Diabły znów objęły prowadzenie, a akcję z Ivanovem wykończył ładnym strzałem Mariusz Kaźmierczak.

Ostatnie trzy minut Pogoń grała z wycofanym bramkarzem, ale chojnicki zespół dowiózł zwycięstwo do końca i trzy punkty trafiły do Chojnic.

Red Devils: Kępa, Kobus Iwanow, Mączkowski, Kolesnik, KaźmierczakSobański, Żołądź, Chrzonowski, KriezelSkiba, Kniachnicki. Trener: A. Chrzonowski.

chrzonowski.jpgArtur Chrzonowski, trener Red Devils: - Byliśmy w tym meczu zdecydowanie lepsi, mogliśmy już do przerwy prowadzić. Bramki strzeliliśmy w drugiej połowie po składnych akcjach, ale chcę pochwalić całą drużynę za trzymanie się ustalonej taktyki i za ciężką pracę w obronie. W całym spotkaniu Pogoń stworzyła może z dwie akcje pod naszą bramką. Cieszymy się z wygranej, przez kilka godzin jesteśmy liderem, ale od poniedziałku już przygotowujemy sie do meczu z Rekordem.

1. 17 września 2011  19:53   Gratulacje (1)   chojniczanin

Chociaż na mecze piłki halowej nie chodzę to z ciekawością śledzę poczynania"Chojnickich Diabłów"i cieszę się z Jej sukcesów.Gratuluję całemu zespołowi udanego startu w ekstraklasie i życzę powodzenia w całych rozgrywkach!!

0
    0
    • 17 września 2011  20:46   Mecze   M7

To serdecznie zapraszam na halę w najbliższa sobotę o godz. 14.00 - emocje gwarantowane, tutaj nie ma nudnych meczy 0:0 :)

4. 16 września 2011  23:25   leon   leon

brawo Panie trenerze słowo jak to mówią "się rzekło"jeszcze tak trzymać dalej.Gratulacje dla zawodników