To była ciekawa kolejka z dużymi przetasowaniami w tabeli

W pierwszym meczu piątej kolejki chojnickiej ligi halowej faworyzowany zespół Ek-Gaz niespodziewanie zremisował z Chojnickim Rejonem 2:2 pomimo prowadzenia do przerwy.

Już w pierwszym pojedynku doszło do niespodzianki a mecz nieoczekiwanie zakończył się remisem.   |  fot. screen video

W drugim spotkaniu ekipa M&P Ryduchowscy poradziła sobie z Dachami Szopiński, a do siatki ponownie celnie trafiał gruziński duet Tedoradze i Kokoladze. Przed tym meczem zapowiadaliśmy, iż może zakończyć się podziałem punktów, ale ekipa z Rytla zagrała naprawdę dobre 30 minut gry i bez problemów pokonała rywali.

Trzeci mecz był zapowiadany jako wydarzenie kolejki i nie zabrało w nim emocji. Ekipa Falangi przystąpiła do meczu w ograniczonym składzie, ale do przerwy prowadziła 2:1 z Sumą. W drugiej części meczu było widoczne zmęczenie zawodników Falangi, którzy mieli tylko jednego piłkarza na zmianę, ale należy podkreślić także dobrą ofensywną grę Sumy, która narzuciła wysokie tempo gry i raz po raz atakowała bramkę rywali strzelając cztery gole z rzędu i wygrywając to ważne spotkanie.

W meczu zespołów z dolnej części tabeli Transport Pawełek pokonał Best Bud Docieplenia notując pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach ChLH. Ponownie bracia Tobolewscy wykazali się skutecznością w drugiej części meczu zdobywając dwie bramki.
W spotkaniu kończącym kolejkę spodziewaliśmy się większych emocji, niespodziewanie Przedszkole Parrot wyjątkowo łatwo i wysoko pokonało Pro Efekt Piotrex 7:2 i dzięki korzystnym innym wynikom awansowało na lidera tabeli.

Wyniki V kolejki ChLH Sport-Club.pl

Ek-Gaz - Chojnicki Rejon 2:2 (2:1)

bramki: Dudzik 2 - Kulczyk, Grzonkowski

M&P Ryduchowscy - Dachy Szopiński 4:2 (2:1)

bramki: Tedoradze 2, Kokoladze, Kosiedowski - Kurs, Cysewski

Falanga - Suma 3:5 (2:1)

bramki: Sobański, Kokoladze, Leper - Drewek 2, Kierszk, Szulc, Kubiszewski

Transport Pawełek - Best Bud Docieplenia 3:1 (0:1)

bramki: Draszanowski, M.Tobolewski, P.Tobolewski - Gierszewski

Przedszkole Parrot - Pro Efekt Piotrex 7:2 (2:1)

bramki: M.Remiszka 3, Prusaczyk, Nawrocki, Cieśliński, Rodowicz - Trzebiński, Sawa