Taka Ta szczęście ma

W najciekawszym meczu 5. kolejki Chojnickiej Ligi Halowej Taka Ta pokonała Drewtrans II 4:2. W pozostałych meczach również wygrywali faworyci.

Podczas meczu Taka Ta z Drewtransem II większość zawodników to byli reprezentanci Red Devils.   |  fot. (olo)

Taka Ta, mimo najmocniejszego składu w rozgrywkach i o wiele „dłużej” ławki rezerwowych od dzisiejszego rywala Drewtransu II, musiała sporo namęczyć się, by odnieść piąte zwycięstwo. Do przerwy 2:1 prowadził Drewtrans II, ale w drugiej połowie więcej szczęścia miał jednak lider. Najpierw Taka Ta strzeliła bramkę na 3:2 po błędnie wykonanym aucie, a tuż przed golem na 4:2 zawodnicy Drewtransu II domagali się odgwizdania ręki. Gwizdki sędziów jednak milczały i po bramce „do pustaka” Taka Ta odniosła zasłużone, choć trochę szczęśliwe zwycięstwo.

W pozostałych meczach niespodzianek nie było.

0
  4. 4 grudnia 2012  08:31   ten gruby............. (2)   jan...m.

przy drzwiach ten jest mocny sam pali -a innym nie daje wyjść na fajkę zapalić-tylko bilet każe nowy kupować-poza tym ten z mikrofonem u góry -przekręt w sędziowaniu ,nie ma innych ludzi?-pozdrawiam.

0
    0
  5. 4 grudnia 2012  07:35   przeginaja (1)   slawek

Panie piotrze sedziow bym wy..... na pana miejscu z tej ligi bo to co wyprawiali w meczu drewtrans taka ta