Ta walka nie miała sensu ...

W ostatnią sobotę i niedzielę października w Grudziądzu zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Klub Boxing Team Chojnice w wadze 52 kg reprezentowali bracia bliźniacy Jakub i Kamil Kowalewscy.

Bracia w ringu radzą sobie nieźle, jednak przeciwko sobie nie walczyli.   |  fot. nadesłane

Zdaniem trenerów teamu w konfrontacji z reprezentantami okręgu Kujawsko -  Pomorskiego mieli realne szanse na wygranie swoich pojedynków. W pierwszym dniu zawodów Jakub Kowalewski bez problemu pokonał Gracjana Andrzejewskiego (Astoria Bydgoszcz) w 2 r.RSC i zapewnił sobie awans do finału.

Drugi z braci Kamil trafił na reprezentanta gospodarzy Dawida Maciejewskiego (Start Grudziądz) i po zaciętym pojedynku wygrał na pkt. 2:1 również zapewniając sobie miejsce w finale. Do walki finałowej jednak nie doszło, ponieważ bratobójczy pojedynek zdaniem rodziców i trenera nie miał większego sensu. Tym samym bracia Kowalewscy zdobyli złoty i srebrny medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

M.G.

1. 2 listopada 2011  09:47   Wygrali z przeciwnikami a ze ...   xvb

Wygrali z przeciwnikami a ze sobą nie musieli walczyc i koniec i kropka

0
    0
  2. 1 listopada 2011  23:14   co to ma być   mma

co to ma być, przecież boks to sport i tu nie byłoby żadnego bratobójczego pojedynku. To co wychodzą z nienawiścią do rywala, żeby go pobić, czy żeby pokazać piękno sportu i zwyciężyć???

0
    0
  3. 31 października 2011  20:03   Zupełnie nie rozumiem ... (1)   anonim

Zupełnie nie rozumiem dlaczego bracia nie walczyli ze sobą. Bez sensu jest to, że nie walczyli!!!Losowali złoto czy jak???

0
    0
  4. 31 października 2011  02:32   I oby tak pierwsze dwa ...   SeNToS

I oby tak pierwsze dwa miejsca wygladaly na kazdych Waszych zawodach :)

0
    0
  5. 30 października 2011  14:36   Panie Gruchała widzę,że ...   anonim

Panie Gruchała widzę,że masz pan łeb na karku.Mądrze pan postąpiłeś.

0
  8. 30 października 2011  13:35   Bardzo mądra decyzja, brawo, ...   były zawodnik

Bardzo mądra decyzja, brawo, wspaniałe rozwiązanie. Gratuluję mądrego wyboru.