Świąteczny Turniej w ZSP nr 2

W poniedziałek (12.12.) w świetlicy ZSP nr 2 w Chojnicach rozegrany został po raz kolejny Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. Celem zawodów była popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży. W rozgrywkach wzięło udział 20 uczennic i uczniów.

Uczestnicy turnieju wraz z dyrektorem szkoły Józefem Kołakiem.   |  fot. nadesłane

Zawody rozgrywane były systemem „pucharowym”, ostatni trójka grała „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Monika Krueger klasa II f, druga była Lucyna Mazur klasa II f, trzecia Ewa Markiewicz klasa I f. W grupie chłopców najlepszy okazał się uczeń klasy I c  Błażej Czerwiński, drugie miejsce zajął Patryk Drewczyński z klasy I c, a trzeci był Daniel Jilke klasa I c. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, ufundowane przez dyrektora szkoły Józefa Kołaka. Odpowiedzialny za organizację i przebieg turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Datta - Szank, Krzysztof Kosecki, Rafał Chlasta, Maciej Gakan.