Sukces zawodnika ChKŻ

Zawodnik Chojnickiego Klubu Żeglarskiego Patryk Kosmalski wygrał Mistrzostwa Gr. B – Regaty Pomarańczowe, które odbyły się w Iławie. Nasz zawodnik wygrał wszystkie z trzech rozegranych wyścigów.

Patryk Kosmalski (z prawej) okazał się najlepszy w mistrzostwach Gr. B.   |  fot. R. Kosmalski

Pokazał, że pomimo zbliżającego się końca sezonu żeglarskiego w dalszym ciągu jest w znakomitej formie. Drugie miejsce zajął Kacper Włudyka z YKP Gdynia, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Jan Goralski również z YKP Gdynia.

Niestety dużo gorzej spisali się koledzy i koleżanki Patryka z Klubu. Julia Kwaśna zajęła 98 miejsce, Tomasz Januszewski 157 miejsce, Piotr Kowalski 159 miejsce, Agata Lewandowska 177 miejsce, Mateusz Grzempa 185 miejsce, Anna Maszkowska 188 miejsce, Kacper Żywiczka 235 miejsce.

W regatach, w których udział wzięło 283 żeglarzy - startowali również zawodnicy LKS Charzykowy, którzy zajęli następujące miejsca: Mikołaj Zblewski – 37, Wiktoria Kaczor – 119, Konstanty Masłoch – 180.

Łukasz Dzięcielski, fot. Remigiusz Kosmalski

1. 15 września 2012  18:45   Dołączam się do ...   Marzenna Osowicka

Dołączam się do gratulacji!!! Piękny wyczyn. Trzymam kciuki za kolejne :o)

0
    0
  2. 14 września 2012  22:25   gratulacje dla Patryka, ...   michał

gratulacje dla Patryka, rodziców, trenera i całego klubu ... ale to i tak nic w porównaniu z 14 miejscem Chojniczanki w słabiuteńkiej II(III) lidze... przecież to "tylko" żeglarstwo...