Sukces chojnickiego kierowcy

W IX Ogólnopolskim Konkursie Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, który odbył się 23 i 24 października w Poznaniu, gdzie MPK Poznań Sp. z o.o. był współgospodarzem konkursu udział brał jeden z naszych.

Krzysztof Besków z chojnickiego MZK na 50 kierowców startujących w konkursie zajął 11 miejsce.   |  fot. fb. MZK

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ Krzysztof Besków godnie reprezentował MZK Chojnice i wśród ponad 50 kierowców z całej Polski zajął 11 miejsce, a do finałowej 10, która miała dodatkowe konkurencje zabrakło niewiele. Jest to pierwszy udział naszego kierowcy w tym konkursie. Podczas konkursu uczestnicy musieli m. in. zmierzyć się z testem wiedzy o przepisach, zadaniami psychotechnicznymi oraz umiejętnością jazdy precyzyjnej, a kreatywność organizatorów była naprawdę ogromna.  

Zwycięzcą IX Ogólnopolskiego Konkursu Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej został kierowca z Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa a  drugie miejsce przypadło kierowcy z MPK-Łódź Sp. z o.o. , a trzecie kierowcy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

FB MZK Chojnice