Stomil wygrał z Chojniczanką

Co prawda Szymon Kaźmierowski gola Chojniczance dziś nie strzelił, ale wyręczył go kolega z drużyny Dominik Kun i Stomil Olsztyn wygrał z Chojniczanką 1:0.

Chojniczanka przegrała dziś z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 0:1.   |  fot. (olo)

Chojniczanka (1. połowa): Jałocha - Bednarek, Markowski, Jankowski, Cybul, Abramowicz, Feciuch, Rysiewski, Iwanicki, Ikeegami, Orłowski

Chojniczanka (2. połowa): Jałocha (60. Misztal) - Abramowicz, Markowski, Jankowski, Laskowski, Garuch, Iwanicki (70. Radomski), Feciuch, Rysiewski (60. Bejuk), Kapsa, Orłowski (60. Feruga)

Mecz odbył się dziś (23.02.) w Malborku. Jedyną bramkę pierwszoligowcy strzelili w 30 minucie, a akcję zakończył trafieniem Dominik Kun.

Chojniczanka przed startem rozgrywek zagra jeszcze jeden sparing. Rywalem będzie Zawisza Bydgoszcz. Start II ligi 9 marca, w pierwszym meczu Chojniczanka zagra z Zagłębiem Sosnowiec.

Warto dodać, że z II ligi ostatecznie wycofa się Lech Rypin.

1. 24 lutego 2013  12:57   do olo (1)   kibic