Zapraszamy na spotkanie podczas którego porozmawiamy m.in. o tym z jakimi problemami i trudnościami zmagają się nasze organizacje na co dzień i w jaki sposób próbujemy te kwestie rozwiązywać.
22 stycznia 2025 10:46Oraz jak wykorzystujemy potencjał naszych organizacji dla dobra wspólnego oraz czy istnieją sprawy, które łączą nasze organizacje, a jeśli tak, to czy możemy wspólnie zabiegać o te sprawy. 29.01. (środa) w Chojnicach we Wszechnicy Chojnickiej (ul. Wysoka 3/16) w godz. 10:30-16:30.
Skąd pomysł na takie działanie? W Federacji szukamy możliwości i rozwiązań dla wspólnych działań organizacji na rzecz ważnych dla nich spraw. Jednym z pomysłów na rozmowę o tym co nas łączy w organizacjach, ale i o tym czy i jak podejmować wspólne działania są spotkania, które nazwaliśmy naradami lokalnymi. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni do rozmowy o organizacjach działających lokalnie, o ich potencjale i wpływie na lokalną i regionalną społeczność, ale także czas na sieciowanie organizacji.
A dalej? Jeśli wspólnie uznamy, że wypracowane razem pomysły i aktywności warto kontynuować, dla zainteresowanych mamy propozycję udziału w przedsięwzięciu „Praktycy i debiutanci”, w którym zaplanowaliśmy czas na przygotowanie inicjatyw rzeczniczych i sieciujących organizacje pozarządowe, a także środki finansowe na ich realizację oraz kilka propozycji rozwijania kompetencji we wspólnym działaniu.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, ale konieczne jest zgłoszenie i otrzymanie potwierdzenia obecności – tu potwierdzisz obecność w tym spotkaniu: formularz zgłoszenia.
Dołącz do spotkania, porozmawiajmy, poszukajmy razem pomysłów i… działajmy!
Ewa Kluszczyńska

CHOJNICE.COM
© Copyright Chojnice.com 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie:
Portale internetowe