Sporo goli w szóstej kolejce LH

W VI kolejce Chojnickiej Ligi Halowej padło 31 goli. W meczu otwarcia atmosfera była gorąca, a spotkanie Dachy Szopiński - Joga Bonito bardzo zacięte. Goście wyszli na prowadzenie dwiema bramkami do przerwy i nie dali sobie już wydrzeć zwycięstwa.

Była to już druga porażka aktualnych Mistrzów Chojnic.   |  fot. screen liga TV

Straż Pożarna dała się wypunktować ekipie Transport Pawełek, która zdobyła trzy bramki nie tracąc ani jednej. "Transportowcy" awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Drużyna Pro Efekt Piotrex z łatwością poradziła sobie z młodzieżowym zespołem Red Devils notując najwyższą wygraną w tym sezonie, aplikując rywalom aż 10 bramek.

W najciekawszym spotkaniu obfitującym w wiele kontrowersji, drużyna Novo Kuchnie pokonała Falangę 3:1. Do przerwy ekipa Novo prowadziła dwiema bramkami, następnie podwyższyła na 3:0, Falanga odpowiedziała tylko jednym trafieniem. akim samym wynikiem skończył się mecz M&P Ryduchowscy - Źródełko Team, choć to "Źródełkowcy" prowadzili do przerwy. Ale w drugiej odsłonie reprezentant Białorusi w futsalu, Aliaksandr Haiduk poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

Eko-Ral do przerwy prowadził z Best Bud 2:0, któremu udało się doprowadzić do remisu w drugiej połowie meczu. Tydzień temu Best Bud na 30 sekund przed końcem zdobył zwycięską bramkę, tym razem na 30 sekund przed końcową syreną gola stracił i przegrał to spotkanie. W klasyfikacji strzelców nadal prowadzi Łukasz Sobański (Falanga), tuż za nim Tobiasz Sawa (Piotrex Pro Efekt) i Mateusz Remiszka (Joga Bonito). Cała trójka zgodnie nie zdobyła bramek w tej kolejce, co pozwoliło trzem innym zawodnikom zbliżyć się do czołówki.

9 bramek - Łukasz Sobański (Falanga)

7 bramek - Tobiasz Sawa (Piotrex Pro Efekt), Mateusz Remiszka (Joga Bonito)

6 bramek - Guladi Kokoladze (Falanga), Patryk Drewek (Novo Kuchnie), Daniel Błaszkowski, Jakub Jędrzejewski (Piotrex Pro Efekt)

5 bramek – Adrian Remiszka (Joga Bonito)

4 bramki - Yaroslav Piesotsky, Otar Kokoladze (Falanga), Joachim Kowalski (Red Devils II), Mateusz Kerszk, Jakub Prondziński, Tomasz Pestka (Novo Kuchnie), Michał Różek (Transport Pawełek), Przemysław Szopiński (Dachy Szopiński)

Wyniki 6 kolejki ChLH – sobota 09.12.2023

Dachy Szopiński - Joga Bonito 2:3 (0:2)

bramki: P.Szopiński 2 - A.Remiszka 2, samobójcza

Straż Pożarna - Transport Pawełek 0:3 (0:1)

bramki: M.Tobolewski, Jagoda, Węglewski

Pro Efekt Piotrex - Red Devils II 10:0 (6:0)

bramki: Jędrzejewski 3, K.Nawrocki 2, Błaszkowski 2, I.Nawrocki, Ginter, samobójcza

Novo Kuchnie - Falanga 3:1 (2:0)

bramki: Drewek 2, Pestka - Manamela

M&P Ryduchowscy - Źródełko Team 3:1 (0:1)

bramki: Haiduk 2, Sagan - Briegmann

Eko-Ral - Best Bud 3:2 (2:0)

bramki: Bloch, Reda, Dorawa - Kaim 2