Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce"

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpią znani i lubiani aktorzy znani ze sceny i ekranu. Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi!

To dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu.   |  fot. ChCK

Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest- "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce". Rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce" to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec.

Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, - wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie?

Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia? Wszystko to w choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Kriss Adamskiego.

Obsada: Małgorzata Lewińska, Daniel Zawadzki, Beata Olga Kowalska, Robert Kudelski, Agnieszka Darkowska.

Chojnickie Centrum Kultury Czwartek 9 marca, godz. 17:00 i 19:30. Bilety: 98 zł (do kupienia w kasie kina i przez internet) KUP BILET

ChCK