Skromna wygrana

Po ostatnich dwóch porażkach gospodarzy, zajmująca szesnastą lokatę w tabeli Lechia Zielona Góra była rywalem Chojniczanki w kolejnym spotkaniu o ligowe punkty. Kibice zespołu z Chojnic, liczący na wysokie zwycięstwo mogli odczuć pewien niedosyt.

Mimo, iż zwycięstwo bylo skromne, to jednak cieszy.   |  fot. arch.red.

Gospodarze rozpoczęli mecz w składzie: Chojniczanka: Baran - Mikołajczyk, Sierant, Jakosz, Lenart - Trojanowski, Matuszek, Parzy (65 - Ziemak), Atanacković, Hajdamowicz (70 - Gibczyński) - Kaźmierowski (64 - Kowal).

Mimo, iż pierwszego gola w barwach zespołu z Chojnic zdobył już w 9 min. Hajdamowicz, który po dośrodkowaniu głową umieścił piłkę w siatce Lechitów, to w późniejszych minutach meczu gospodarze nie potrafili wykorzystać wyraźnej przewagi. Wprawdzie w 29 min. drugiego gola strzelił Sierant, to jednak bramka nie została uznana przez arbitra spotkania. Ta sama sytuacja miała miejsce ponownie, kiedy Hajdamowicz na zakończenie pierwszej połowy zdobył kolejnego gola, to sędzia tym razem również dopatrzył się pozycji spalonej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Chojniczanki.

II połowa nic nowego do gry nie wniosła. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach gospodarze razili brakiem skuteczności mimo wielu dogodnych sytuacji podbramkowych. Wobec takiej postawy coraz śmielej zaczęli grać piłkarze z Zielonej Góry, jednak recepty na zdobycie wyrównującej bramki, dającej im upragniony remis nie znaleźli. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem 1:0 dla Chojniczanki. Po zakończeniu gromkie sto lat odśpiewali kibice dla Tomasza Pestki, który w dniu dzisiejszym (30.04) wstąpił w związek małżenski. Do życzeń dołącza się wydawca i redakcja portalu. Młoda para pojawila się nawet na płycie boiska wzbudzając aplauz u publiczności.

Kolejne spotkanie Chojniczanka rozegra w sobotę 7 maja z  Elaną Toruń. Początek godz. 17:00.

1. wczoraj 11:47   Zróbcie sondę czy Klauzo ma ...   anonim

Zróbcie sondę czy Klauzo ma rozdawać kafelki za darmo ,bo te które sprzedaje są najdroższe w regionie porównajcie ceny z Castoramą to dostaniecie zawału

0
    0
  2. wczoraj 11:17   Chojnice.com robiło ...   anonim

Chojnice.com robiło transmisje za darmo ale wielki pseudo prezes Klauzo nie mógł na to patrzeć i wymyślił jak złupić kibiców którzy nie mogą akurat przyjść na mecz i oglądać wielki futbol w wykonaniu pseudo snajperów .Brawo Klauzo za dobry pomysł jak gnębić kibiców ,a gratulacje vic.prezesie za awans do I ligi

4. 1 maja 2011  10:22   tyui (1)   anonim

A może zrobić sędę czy do Holideyu chcesz wajść zadarmo czy płacić za wejsciówkę

0
    0
    • 1 maja 2011  10:35   A co Holiday wspolnego z ...   anonim

A co Holiday wspolnego z platną transmisja, puknij się ale zdrowo, moze ciebie oświeci

0
      0
  5. 1 maja 2011  07:24   dla kogo transmisja   jedna

Za transmisję 4 zł to nie jest duża kasa, ale pod warunkiem, że ją obejrzę.Niestety miałem kod, ale obrazu nie było.Szkoda bo mieszkam daleko od Chojnic.

0
    0
  6. 30 kwietnia 2011  21:39   druzyna gra coraz bardziej ...   beta

druzyna gra coraz bardziej nieporadnie, zastanawiam sie kiedy zupelnie przestanie grac.Cos niedobrego dzieje sie ,cos idzie nie tak i zaczyna coraz bardziej szwankować, obawiam sie ze dobrze będzie jak skonczymy sezon w srodku tabeli.

8. 30 kwietnia 2011  19:56   dużo nie brakowało i ... (2)   tofik

dużo nie brakowało i byłaby totalna "wtopa"! wstyd i żenada - druzyna, która miała aspiracje gry w I lidze skromnie wygrywa z 16 drużyną II ligi ! i do tego płatne transmisje z meczu - ludzie przestają chodzić na mecze, sponsorzy się wycofują to trzeba jakoś "kaskę" dla Kapicy wyskrobać z innej strony ! Czas Kapicy w Chojnicach już minął - niech wraca na Śląsk !

0
    0
    • 1 maja 2011  13:06   do d..y z taką drużyną i ...   tofik

do d..y z taką drużyną i nieporadnym trenerem ! Kapica nic dobrego nie zrobił a wręcz przeciwnie - rozpieprzył druzynę, która uzyskała awans a na miejsce naszych zawodników pościągał koleżków, którzy grzali ławy w poprzednich klubach ! Nieporadna armia zaciężników co najwyżej na B-klasę ! To nie piłkarze tylko kopacze.

0
      0
    • 30 kwietnia 2011  21:11   Uderz się w głowę, raz ale ...   anonim

Uderz się w głowę, raz ale porządnie...transmisję przygotowuje serwis Isonet z serwisem chojnice.com a nie klub MKS Chojniczanka. A na mecze przestają chodzić co najwyżej tacy sezonowcy jak Ty, a nie kibice