Seniorzy wykonali kartki świąteczne

Ponownie mieliśmy przyjemność odwiedzić Klub Seniora przy ul. Jabłoniowej w Chojnicach w ramach muzealnych warsztatów. Tym razem nasza koleżanka Beata poprowadziła zajęcia, podczas których zaprezentowała, jak własnoręcznie przygotować kartkę świąteczną.

Seniorzy wykonali kartki świąteczne. To zajęcie przyniosło wiele radości zarówno twórcom, jak i odbiorcom. Takie ręcznie robione kartki mają osobisty charakter i często są bardziej cenione niż te kupowane w sklepie.   |  fot. Fb. MH-E

Uczestnicy, korzystając z farb, pisaków i pasteli, stworzyli swoje niepowtarzalne projekty – wielu z nich przygotowało nawet po kilka kartek. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że takie ręcznie wykonane upominki mają szczególną wartość i z pewnością sprawią radość obdarowanym.

Fb. MH-E