Sara Milcarek Vice Mistrzynią Europy

Z przyjemnością informuję o ogromnym sukcesie naszej zawodniczki, która reprezentowała barwy narodowe Polski na Mistrzostwach Europy Juniorek w Boksie. Sara w półfinale pokonała przed czasem z Viktoriy Nazarową z Ukrainy.

Kadra

Wielkim sukcesem reprezentacji Polski juniorek (dawniej kadetek) zakończył się start w 2. Mistrzostwach Europy, które odbyły się we francuskim mieście Sangatte. Hanna Solecka (66 kg) i Patrycja Woronowicz (75) wywalczyły dzisiaj złote medale pokonując odpowiednio na punkty 9 - 2 Darlene Jorling z Niemiec i 5-0 Serengul Bayrak z Turcji.

Dzielnie o trzecie złoto walczyła Sara Milcarek (70), która minimalnie (3 - 4) uległa Turczynce Nehir Kaya, zdobywając tytuł wicemistrzowski. Przypominamy, że nasze juniorki zdobyły także 4 brązowe medale. Przywiozą je do kraju: Katarzyna Cieślik (48), Kamila Zawol (52), Paulina Jakubczyk (54) i Justyna Żełobowska (57).

A.P., bokser.org.

1. 3 listopada 2010  12:55   haha   anonim

taka kadra!! bez zawodniczek teamu do dup...

0
    0
  2. 1 listopada 2010  10:54   Na stronie gruchalateam.pl ...   B.T

Na stronie gruchalateam.pl nie ma żadnych negatywnych komentarzy na temat Sary,więc po co te insynuacje z klubem zza miedzy,tak naprawdę to jako pierwsi podali wyniki,więc nie potrzebnie szukacie zaczepki.Pozdrawiamy

0
    0
  3. 1 listopada 2010  09:29   Dziewczyna odniosła sukces i ...   anonim

Dziewczyna odniosła sukces i nie zmienią tego negatywne komentarze, zamiast się cieszyć narzekają na forum, dziwna ta polska mentalność.

5. 1 listopada 2010  09:06   uważam za wielkie ...   strzała

uważam za wielkie wyróżnienie już to że została powołana na Mistrzostwa Europy a to że otarła się o złoty medal jest ogromnym sukcesem.

0
    0
  6. 1 listopada 2010  07:54   zazdrość (1)   anonim

Zazdrość to takie małe. Brawo Sara jesteś wielka. Te komentarze bez sensu to pewnie rozgoryczone rybki lub inne stworzenia.

0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
  7. 31 października 2010  18:23   no fakt 1 wygrana i jedna ...   anonim

no fakt 1 wygrana i jedna przegrana i 4 zawodniczki to nie jest sukces Sary tak tylko na papierze

0
    0
  8. 31 października 2010  16:50   żart   kibic sportu

ja rozumiem, że zdobyła medal. ja rozumiem, że to sukces. ale nie piszcie o OGROMNYM sukcesie, kiedy w tej kategorii startowały z tego co mi wiadomo AŻ cztery zawodniczki. to jakby piłkarze Chojniczanki rywalizowali w czteroosobowej lidze i by zajęli trzecie miejsce. Ooooogromny sukces!!!