Rywale się wzmacniają i wygrywają

Czerwone Diabły nie dały rady Marwitowi Toruń i przegrały w meczu towarzyskim 2:4. Obie drużyny przygotowują się do rozgrywek Ekstraklasy. Zespół Marwitu wzmocniony kilkoma piłkarzami – w przeciwieństwie do Red Devils - wygrał 4:2.

Trener Artur Chrzonowski strzelił bramkę, ale piłkarze Red Devils przegrali.   |  fot. (olo)

Do przerwy lepsza o jedną bramkę była drużyna Artura Chrzonowskiego. W drugiej połowie gospodarze strzelili jednak cztery bramki i wygrali ostatecznie 4:2. Dla Red Devils gole strzelali: Artur Chrzonowski i Adam Żołądź, a dla Marwitu Igor Sobalczyk 2, Mykola Morozov, Denys Diemishev.

Red Devils: Kartuszyński, Kobus - Kaźmierczak, Chrzonowski, Mączkowski, Sobański - Żołądź, Skiba, Repiński, Kniachnicki.

W sobotę piłkarze Red Devils będą mieli okazję zrewanżować się rywalom , bo tym razem mecz odbędzie się w Chojnicach. Liga rusza już za niecały miesiąc.