Rozwój Katowice – Chojniczanka. Sprawdź wynik!

W Katowicach od 15.00 trwa mecz Chojniczanki z Rozwojem Katowice. Czy Chojniczanka po dobrym meczu z Górnikiem zdobędzie kolejne punkty?

Kibice Chojniczanki liczą na kolejny dobry mecz Marcina Garucha.   |  fot. (olo)

ROZWÓJ KATOWICE – CHOJNICZANKA 3:2 (0:0)

Skład Chojniczanki:  Misztal - Piszczek, Markowski, Szałek, Sylwestrzak, Iwanicki, Feruga, Ferciuch, Garuch, Mikołajczak, Retlewski. W rezerwie pozostają: Krakowiak - Rysiewski, Lenart, Kapsa, Orłowski, Dziubek.

1 min. Rozpoczął się mecz w Katowicach.

10 min. - 0:0. Przed chwilą świetną okazję do stzrelenia bramki miał Feruga, który minął wychodzącego bramkarza i z ostrego kąta strzelił na pustą bramkę. Piłka jednak przeleciała wzdłuż linii bramki.

20 min. Nadal 0:0, ale Chojniczanka nie wykorzystała rzutu karnego. Strzał Markowskiego obronił bramkarz Rozwoju, który chwilę wcześniej sfaulował w polu karnym Mikołajczaka.

21 min. Bramkarz Rozwoju powinien dać jutro w kościele na tacę, bo za faul na Mikołajczaku powinien wylecieć z boiska. Sędzia pokazał mu tylko żółtą kartkę. Bramkarz na boisku pozostał i obronił karnego!

25 min. Chojniczanka nadal w natarciu, strzały oddali Sylwestrzak i Garuch.

35 min. Niestety nadal 0:0. Niestety, bo lepszej sytuacji do strzelenia bramki Chojniczanka może już nie mieć. Przed chwilą nowy napastnik naszego zespołu Retlewski spudłował z 5 metrów.

45 min. Przerwa. Wynik 0:0. Chojniczanka w I połowie byłalepsza, stworzyła kilka groźnych akcji. Najlepszych nie wykorzystali Markowski, którzy nie trafił z karnego i Retlewski, który spudłował z 5 metrów.

47 min. Pierwszy strzał Chojniczanki w II połowie i ... gol. Strzelcem niechciany niedawno w Chojniczance Paweł Iwanicki. Chojniczanka zasłużenie wygrywa 1:0.

50 min. Pierwsza akcja gospodarzy również zakończona .. bramką. Jej strzelcem Tyc. I mamy 1:1.

60 min. Od momentu strzelenia bramki przeważają gospodarze.

64 min. I stało się. Przegrywamy 2:1.

66 min. Rysiewski wchodzi za Retlewskiego, który szarpał z przodu, miał kilka sytaucji, ale gola nie zdobył.

75 min. Do końca meczu pozostał kwadrans. Chojniczanka nadal przegrywa 2:1.

78 min. Zmiana napastników. Za Mikołajcza wchodzi Orłowski.

82 min. Szczęście wróciło. Chojniczanka wyrównała na 2:2 a strzelcem ten, który przed chwilą pojawił się na murawie, czyli Orłowski. Sekundę wcześniej w poprzeczkę uderzył Sylwestrzak.

83 min. Kolejny gol dla Chojniczanki strzelony przez Orłowskiego, ale sędziowie dopatrzyli sie spalonego. Zawodnik dobijał piłkę odbitą przez niepewnego w bramce bramkarza Rozwoju.

88 min. Za Iwanickiego wszedł Kapsa.

90 min. Sędzia przedłużył mecz o 3 min.

93 min. 3:2 dla gospodarzy! Bez komentarza ...

93 min. Koniec meczu. Chojniczanka przegrała po akcji w ostatniej minucie. Przegrała jednak na swoje życzenie, bowiem to chojniczanie mieli więcej okazji i mogli cieszyć się z trzech punktów. Podróż do Chojnic będzie na pewno długa i smutna.

Chojniczanka zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 pkt. Na pierwszym miejscu jest Bytovia Bytów z 13 pkt.

1. 3 września 2012  21:34   grali jak zawsze - przegrali ...   gracz

grali jak zawsze - przegrali jak zwykle !!! nie ma co sie spodziewać innego wyniku w następnych meczach jak przegranej ! (można śmiało obstawiać Chojniczankę na zakładach jako przegraną !)

0
    0
  2. 2 września 2012  16:32   prawda widzieli na trybunach ... (1)   anonim

prawda widzieli na trybunach pieczare ciekawe czy przejdzie do bytowijak tak to mama nadzieje ze strzeli brame chojniczance wtedy go moze docenia ale jak zawsze po fakcie juz hehehehehehehehe brawo prezesi hahahahahaha

0
    0
  3. 2 września 2012  16:30   jak zawsze w plecy dziwne ze ...   anonim

jak zawsze w plecy dziwne ze bytowia potrafi wygrywac i jest liderem czekam az spadnie chojniczanka do 3 ligi bo szkoda dla nich miejsca i jak slysze ze sie zgrywaja to mnie szlak bieze po co pozbyli sie wszystkich pilkazy z poprzedniego sezonu brawo pieczara ze odeszles wiem ze byles na meczu bytowi

0
    0
  4. 2 września 2012  09:55   oni się będą zgrywać do ... (1)   lizak

oni się będą zgrywać do czasu jak im się skończą kontrakty i wypożyczenia. potem zrobimy nowy zaciąg i on też będzie się zgrywał od nowa.

6. 2 września 2012  05:56   Trzeci rok z zrzędu slyszę, ...   anonim

Trzeci rok z zrzędu slyszę, że sie zgrywają, ale nic dziwnego, skoro co pol roku zmienia sie drużyne od podstaw

0
    0
  7. 1 września 2012  22:02   kibice!!! (1)   BS

Rozumiem rozgoryczenie, ale dlaczego tak wieszacie psy na chłopakach. Przecież jeszcze się ZGRYWAJĄ. Dajmy im trochę czasu. A może by tak małe przemeblowanie?? Np. Garuch na środek pomocy????

0
    0
    • 2 września 2012  15:57   Prosze cie człowieniu. OD ...   anonim

Prosze cie człowieniu. OD zgrywania jest okres przygotowawczy a nie liga. Oni maja grać a nie w ch... walić.

0
      0
  8. 1 września 2012  20:51   Więcej kasy   ja

Dać więcej kasy dla najemników bo nie mają sie za co bawić , zabrać dzieciom i innym dyscyplinom dać stypendia i jak najwięcej kasy dla najemnych pseudo piłkarzy

0
    0
  9. 1 września 2012  20:34   niezależnie od składu i ...   marco

niezależnie od składu i trenera,porażki w doliczonym czasie to nasza specjalność,albo już tradycja. Nie ma co się pienić,gramy dalej! Walka o utrzymanie też może być emocjonująca;o)

11. 1 września 2012  18:27   Cieniasy   gibas

Cieniasy tracągola w ostatniej minucie meczu. To rzeczwiście jest porażka. Tak trzymać.

13. 1 września 2012  17:14   Eh. Tragedia. Znowu 3-2. ...   MKS

Eh. Tragedia. Znowu 3-2. JEsli trener nie zrobi czegos z linia obrony to mamy spadek gwarantowany. Jak mozna tracic tyle bramek ??? To jakas kpina.

0
    0
  14. 1 września 2012  17:08   grali dobrze,przegrali jak zawsze   kibic2/B

Zwolnić Mikołajczaka i Retlewskiego!Dlaczego karnego nie strzelał ktoś inny np.Garuch?

16. 1 września 2012  17:03   Pewnie sędzia był też ...   anonim

Pewnie sędzia był też niedobry jednostronny, hehehe, szkoda czasu na tych miernych kopaczy, za tydzień jadę na ryby a za trzy na grzyby.

0
    0
  17. 1 września 2012  17:01   Teraz to juz knapy nam leją, ... (1)   anonim

Teraz to juz knapy nam leją, kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy!

19. 1 września 2012  16:48   MKS do boju! przecież gracie ...   anonim

MKS do boju! przecież gracie z beniaminkiem pokażcie kto będzie rzadził w II lidze!!

21. 1 września 2012  16:40   Nic się nie stało, to ...   anonim

Nic się nie stało, to piosenka na topie! zawsze ją spiewają kiedy z Chojnic zawodnicy grają!