Rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Oczy otwarte na kino"

W niedzielę o godzinie 12:00 na scenie ChCK odbyła się gala wręczenia nagród w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym, który został zorganizowany w ramach XXV Chojnickiego Filmobrania i polegał na wykonaniu plakatu kinowego ulubionego filmu.

W Chojnickim Centrum Kultury laureaci konkursu "Oczy otwarte na kino" odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe.   |  fot. ChCK

Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość prac plastycznych. Nadesłano 346 rysunków z całego powiatu chojnickiego. Gratulacje, dyplomy i nagrody wręczali przedstawiciele Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, pan Adam Kopczyński i pani Monika Garstecka. Galę poprowadził inicjator wydarzenia Bogdan Kuffel oraz Grzegorz Szlanga z Chojnickiego Centrum Kultury.

Wystawę prac wyróżnionych i nagrodzonych można oglądać w gablotach przed budynkiem ChCK od strony Wzgórza Ewangelickiego, pozostałe można odbierać w ChCK do końca października 2023 roku. Organizatorzy: Chojnickie Centrum Kultury, Starostwo Powiatowe w Chojnicach, Europejskie Stowarzyszenie “Pomerania”, Dyskusyjny Klub Filmowy “Cisza”

ChCK