Rozbili wicelidera w pył (video)

Juniorzy starsi Chojniczanki, mimo problemów ze składem, rozbili u siebie wicelidera Kaszubię Kościerzyna aż 7:1. Kaszubia przed tym meczem była wiceliderem i miała najlepszą obronę w lidze.

Aż osiem bramek padło na stadionie przy ul. Lichnowskiej.   |  fot. (olo)

Jednak już do przerwy przegrywała w Chojnicach 5:0. W drugiej połowie goście strzelili szybko bramkę, ale podopieczni Czesława Jarzembińskiego odpowiedzieli jeszcze dwoma golami.

Bramki dla Chojniczanki strzelili: Lucjan Konopka 3, Aleksander Kwaśny, Przemysław Żmich, Dawid Szmagliński i Damian Leszczyński.

Dzięki wygranej Chojniczanka, która jest na piątym miejscu, ma tylko dwa punkty straty do lidera, który niespodziewanie przegrał w Brusach z Tęczą.

Wyniki: Polonia II Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 2:0, Radunia Stężyca - Sokół Ełganowo 2:1, Tęcza Brusy - Czarni Pruszcz Gdański 5:3, Chojniczanka - Kaszubia Kościerzyna 7:1.

W kolejnym meczu Chojniczanka zagra z ostatnim w tabeli KS Mściszewice.

Tekst i foto. (olo)

1. 3 października 2011  21:26   Bramkarz? (1)   KAPITAN

Masz na myśli Milocha? gdybyś widział w jaki sposób ten człowiek podchodzi do każdego meczu, jego mobilizacje i zaangażowanie to zmieniłbyś zdanie - najlepszy bramkarz jakiego znam osobiście (juniorzy). Obrona nie jest zgrana - każdy się urwał z innego klubu i potrzebują czasu, na wiosne będzie okej :)

0
    0
  2. 3 października 2011  18:33   Gdyby był tylko lepszy ...   Zbigniew

Gdyby był tylko lepszy bramkarz w Chojniczance to skład marzenie no i obrona ciut lepsza. Mowa tutaj o poprzednich meczach ,a nie o tym.