Rezerwy przegrały z Aniołami

W weekend odbyły się również mecze w niższych ligach. Po krótkiej serii zwycięstw kolejne porażki notują rezerwy Chojniczanki. Zwycięstwo odniósł chojnicki Kolejarz i opuścił dół tabeli A - klasy.

W najbliższej kolejce bramkarz Kolejarza Przemysław Drobiński będzie miał sporo pracy podczas derbowego meczu z Szarżą Krojanty.   |  fot. (olo)

IV liga

Anioły Garczegorze – Chojniczanka II 3:1 (2:1)

Bramka: Mateusz Kołodziej.

Już w 5 min. meczu rezerwy Chojniczanki objęły prowadzenie po strzale Mateusza Kołodzieja. Później do siatki trafiali już tylko gospodarze. Do przerwy Anioły prowadziły 2:1, a  w drugiej połowie ustaliły wynik spotkania.

Po 14. kolejkach Chojniczanka II zajmuje 16. miejsce.

Z ciekawostek warto odnotować fakt, że lider IV ligi Kaszubia Kościerzyna wygrał w Malborku z Pomezanią 3:0, a wszystkie bramki zdobyli byli piłkarze Chojniczanki – Piotr Kwietniewski 2 oraz Krzysztof Rusinek.

W niedzielę 11 listopada Chojniczanka II zagra u siebie z … Bytovią II Bytów.

A - klasa

Po raz kolejny Kolejarz strzelił więcej niż trzy bramki bramki i tym razem .. pewnie wygrał, awansując na siódme miejsce w tabeli. W najbliższy weekend zespół Pawła Skiby czeka trudna przeprawa, bo Kolejarze jadą do Krojant na mecz z liderem Szarżą. W tej kolejce Szarża pokonala u siebie Agrę Ostrowite 5:2, a trzy bramki strzelił Mateusz Frymark.

Ciekawie było też w Ostrowitem, gdzie Czarni ulegli wiceliderowi Borowiakowi Czersk 4:6. Kornowscy Szarża Krojanty – Agra Ostrowite 5:2, Kolejarz Chojnice – Piaski Wąglikowice 4:1, Kamienica Królewska – Santana Wielki Klincz 1:7, KS Grabowo – Sławek Borzechowo 3:1, Huragan Nowe Polaszki – Sparta Konarzyny 1:1, Czarni Piece- Tęcza Brusy 3:3, Czarni Ostrowite – Borowiak Czersk 4:6.

Tabela

W tabeli ze znaczą przewagą prowadzą Szarża Krojanty - 31 pkt i Borowiak Czersk - 28 pkt. Trzeci Sławek zbierał już tylko 20 pkt.

B - klasa

Jantar Pawłowo – Brda Rytel 0:0, MKP Szlachta – Olimpia Czersk 2:4, Unia Klawkowo – Perła Czyczkowy 2:5, Orkan Huta – Grom Leśno 2:8, Zieloni Łąg – Wda Czarna Woda 0:1.

W tabeli prowadzi Brda Rytel – 23 pkt, przed Wdą Czarna Woda – 21 pkt i Perłą Czyczkowy – 20 pkt.

1. 6 listopada 2012  14:29   fan krojant   anonim

szarża to bardzo solidna drużyna i wątpie żeby borowiak mógł zapchnąć ją ze fotelu lidera