Rezerwy przegrały w Pelplinie

W IV lidze Chojniczanka II przegrała z Wierzycą Pelplin 2:1 Kolejny mecz zespół Bartosza Nartowskiego rozegra u siebie w środę 16 maja.

Adrian Ligienza (w czerwonym stroju) strzelił bramkę w Pelplinie, ale rezerwy i tak przegrały.   |  fot. (olo)

WIERZYCA PELPLIN – CHOJNICZANKA II 2:1

Bramka: Adrian Ligienza (85 min).

CHOJNICZANKA II: MilochArndt, Jakosz, Kaśnikowski, Reca (46. Błaszczak), Pestka, Szczepan, Ligienza, Skiba (70. Szmagliński), Szopiński (46. Cybulski), Gregorek.

W Pelplinie przeważała Chojniczanka II, która stworzyła sobie już do przerwy kilka niezłych sytuacji, jednak ani Tomasz Pestka, ani jego koledzy nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy.

Niewykorzystane akcje zemściły się i do przerwy to Wierzyca prowadziła 1:0. W drugiej połowie obie jedenastki – mimo wielu sytuacji - strzeliły po jednej bramce i ostatecznie trzy punkty zostały w Pelplinie. Honorową bramkę dla rezerw strzelił Adrian Ligienza.

Kolejny mecz Chojniczanka II zagra u siebie w środę z Powiślem Dzierzgoń.